مهدی رحمتی

سایپا و سپاهان در فکر جذب مهدی رحمتی؟

تاریخ انتشار : 19 آذر 1396کد مطلب : 61069زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیرعامل استقلال در صحبت هایش جدایی مهدی رحمتی را تکذیب کرد و با توجه به شرایط هم بعید به نظر می رسد گلر استقلال از این تیم جدا شود.

مهدی رحمتی به کدام تیم می رود؟

در مذاکرات سپاهان - سایپا برای جذب اخباری نام مهدی رحمتی به میان آمده است. محسن طاهری، مدیرعامل سپاهان روز گذشته به تهران سفر کرد تا در مورد جذب محمدرضا اخباری، گلر سایپا با مسئولان این باشگاه مذاکره کند و در صورت امکان این بازیکن را برای نیم فصل دوم تیمش جذب کند.
مسئولان سایپا جواب قطعی در مورد اخباری را منوط به نظر علی دایی می دانند و این در حالیست که گفته می شود سرمربی سایپا هنوز فهرست ورودی و خروجی تیمش را مشخص نکرده و تصمیمی در مورد اخباری نگرفته است.
آخرین خبرها در این مورد حاکی از آن است که دایی همانطور که پیش از این گفته شده بود نسبت به جذب مهدی رحمتی علاقه مند است و در صورتی که گلر استقلال جذب این تیم شود مشکلی با جدایی اخباری نخواهد داشت.

 مهدی رحمتی

 معامله سایپا و سپاهان برای جذب رحمتی

با این وجود روز گذشته مدیرعامل استقلال در صحبت هایش جدایی رحمتی را تکذیب کرد و با توجه به شرایط هم بعید به نظر می رسد گلر استقلال از این تیم جدا شود و به سایپا بپیوندد، هر چند رابطه خوب او و دایی هر چیزی را ممکن می کند.
به هر صورت اخباری از شرایط خودش در سایپا ناراضی است و با توجه به اینکه در سال منتهی به جام جهانی هستیم، او دوست ندارد شانس حضور در تیم ملی را با نیمکت نشینی در سایپا از دست بدهد و اصرار به جدایی دارد و با وجود اینکه جذب رحمتی برای سایپا ماموریت دشواری است باید دید در نهایت مذاکره با سپاهان به کجا ختم می شود.

سایپا و سپاهان در فکر جذب مهدی رحمتی؟

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از ایلنا/ی
وبگردی