نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون مهدی سلطانی از شهرزاد 2 می گوید
مهدی سلطانی ، شهرزاد 2
در حالی حاشیه های زیادی درباره ساخت فصل دوم شهرزاد بوجود آمده مهدی سلطانی از نگارش این سریال و آغاز آن در آبان ماه خبر داد.
تاریخ انتشار : 27 مهر 1395

ناگفته های مهدی سلطانی از شهرزاد 2

مهدی سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون درباره بازی در فصل دوم سریال شهرزاد گفت:فصل دوم سریال شهرزاد در حال نگارش و قرار است از آبان ماه شروع شود.

سلطانی افزود:نمی توانم به طور قطعی صحبتی کنم؛ چون در ایران همیشه جا به جایی های زمانی اتفاق می افتد.

او ادامه داد:ما آماده ایم و لوکیشن ها نیز در حال آماده سازی و پیش تولید در حال انجام است تا اینکه فصل اول به خوبی فصل دوم تصویربرداری و ارائه شود.

مهدی سلطانی و علی نصیریان

مهدی سلطانی در شهرزاد

این بازیگر درباره نقش آفرینی در سریال لبخند رخساره در شمایل اسماعیل نفر نیز عنوان کرد:این چهارمین همکاری من با سعید نعمت الله است.

تجربه به من نشان داده این همکاری برایم مضر نیست و خوشبختانه کارهایی که با نویسندگی نعمت الله انجام دادم، اقبال خوبی داشته است.

به نظرم همه شخصیت ها مثبت هستند که گهگاه خطاهایی از آن ها سر می زند. همه ما گاهی خطاهایی می کنیم و همان طور که نمی توانیم بگوییم منفی هستیم، نمی توانیم بگوییم مثبت هستیم. هیچ وقت مثبت مطلق وجود ندارد و اسماعیل نفر هم در این سریال آدم منفی به معنای مطلق کلمه نیست. اسماعیل نفر گذشته ای دارد که شاید ما این گذشته را دوست نداشته باشیم و اگر بخواهیم استانداردهای اخلاقی را در گزارش او بسنجیم، امکان دارد بعضی از مولفه ها به نظر منفی بیاید. به نظرم این شخصیت بیش از آنکه منفی باشد واقعی است.

مهدی سلطانی از شهرزاد 2 می گوید

مهدی سلطانی از شهرزاد 2 می گوید
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از بانی فیلم - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف