نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ماجرای شفا گرفتن مهدی صباغی در حرم امام رضا(ع) + عکس
مهدی صباغی ، شفا گرفتن مهدی صباغی در مشهد
مهدی صباغی بازیگر سینما و تلویزیون که به دلیل عارضه جسمی دچار مشکل حرکتی شده بود نیمه شب 15 شعبان در حرم مطهر امام رضا (ع) شفا گرفتند.

شفا گرفتن مهدی صباغی در حرم امام رضا

شب گذشته برنامه زنده ویژه افطاری سیمار خراسان یک میهمان بازیگر داشت ، مهدی صباغی بازیگری که در گفتگوی جذاب خود در بخشی با تمام احساس ماجرای شفا گرفتن از امام رضا را بازگو کرد.

گفتگوی جذاب مهدی صباغی در ویژه برنامه افطار سفره های همدلی

مهدی صباغی، بازیگر Actor مشهدی که در فیلم های سینمایی، تلویزیونی، سریال ها و تئاترهای مختلفی از جمله «آسمان هشتم»، «زنان ونوسی، مردان مریخی»، « کافه ستاره»، «گل یخ»، «صورتی»، «سلطان» و «طوبی» نقش آفرینی کرده است؛ دیشب به عنوان مهمان برنامه زنده ویژه برنامه افطار سیمای خراسان رضوی با نام « سفره های همدلی » مقابل دوربین قرار گرفت.
مهدی صباغی

شفا گرفتن مهدی صباغی شب نیمه شعبان در حرم امام رضا

 
وی در این برنامه با اشاره به ماجرای سکته خودش افزود:نیمه راست بدنم کاملاً بی حس شده بود و بدون کمک دیگران نمی توانستم روی پا بایستم و حتما باید زیر بغلم را می گرفتند. شب نیمه شعبان در حرم مطهر رضوی در حالیکه یکی از عوامل صدا و سیما همراهم بود و زیر بغلم را گرفته بود خودم را به صحن امام رضا(ع) رساندم و از ته دل شفای خود و یا مرگ خودم را از حضرت رضا(ع) خواستم! یکی از خادمان حرم امام رضا(ع) یک تکه نبات – بقول ما مشهدیا یک لوکه نبات- را به من داد و گفت ان شاالله خدا خودش عنایت می کنه!
 
صباغی در حالیکه بدنش می لرزید و قطرات اشک بر صورتش جاری شد ادامه داد:در حال راز و نیاز بودم و هنوز آب نبات از گلویم پایین نرفته بود که احساس کردم بدنم دارد داغ می شود اول، احساس کردم دست راستم داغ شد و می توانم آن را حرکت دهم. چیزی نگذشت که پای راستم هم داغ شد. به همراهم که زیر پهلویم را گرفته بود گفتم؛ دستم را رها کن ... می خواهم راه بروم که همین طور هم شد و من با پای خودم از صحن با حالی عجیب بیرون آمدم؛ خدای من! خودم حرکت کردم! به همراهم گفتم ؛ دایی جان، فریاد نزن تا کسی نفهمد وگرنه لباس های ما را هم تکه تکه می کنند! اما به خواست خدا، امام رضا(ع) شفایم داد.
 
این بازیگر مشهدی سینما، تئاتر و تلویزیون با بیان این که چندین سال، مقیم تهران شدم، تاکید کرد:ما کبوتر حرم هستیم و هر کجا که برویم به همین آستان بازمی گردیم.

ماجرای شفا گرفتن مهدی صباغی در حرم امام رضا(ع) + عکس

ماجرای شفا گرفتن مهدی صباغی در حرم امام رضا(ع) + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 26
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 23 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف