نمناک ورزشلیگ برتر مهدی طارمی به ویارئال می پیوندد؟
علیرضا بیرانوند ، مهدی طارمی
گفته میشود که نماینده ویارئال اسپانیا برای تماشای مهدی طارمی به ورزشگاه آمده بوده و با توجه به شرایط متفاوت بیرانوند و طارمی در این بازی اگر خبر درست باشد، انتقال مهاجم پرسپولیس به لالیگا را باید جدی تر گرفت.
تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1396

ویارئال به دنبال جذب مهدی طارمی و بیرانوند !

علیرضا بیرانوند مقابل الوحده روز عجیبی را پشت سر گذاشت؛ گل بد خورد و بعد از کمی اعتراض تشویق شد و بعد از بازی هم برای آزمایش دوپینگ رفت که با کلی تاخیر بیرون آمد.

بیرانوند در مصاحبه اش از پیشنهاد باشگاه اسپانیایی پرده برداشت و اظهار کرد این باشگاه حاضر است بیشتر از مبلغ 500 هزار یورو بابت رضایتنامه اش پرداخت کند. البته بیرانوند نامی از باشگاه ویارئال بر زبان نیاورد اما عنوان کرد نماینده باشگاه اسپانیایی دیدار پرسپولیس مقابل الوحده را از نزدیک تماشا کرده است. گفته می شود باشگاه ویارئال اسپانیا که دوشنبه شب نماینده اش را به استادیوم آزادی فرستاده بوده قصد دارد با مسوولان باشگاه پرسپولیس مذاکره کند. البته دیروز شنیده می شد نماینده ویارئال نه برای دیدن بازی بیرانوند بلکه برای تماشای مهدی طارمی به ورزشگاه آمده بوده و با توجه به شرایط متفاوت بیرانوند و طارمی در این بازی اگر خبر دوم درست باشد انتقال مهاجم پرسپولیس به لالیگا را باید جدی تر گرفت.

 تیم های خواهان مهدی طارمی

 

روز گذشته ترکاشوند مسوول نقل و انتقالات باشگاه هم پیشنهاد اسپانیایی به بیرانوند را تکذیب کرد:«من چیزی درباره حضور نماینده ویارئال در ورزشگاه آزادی نشنیدم. فکر می کنم یک تیم ترکیه ای خواهان بیرانوند است ولی این بازیکن با ما قرارداد دارد.»

مهدی طارمی به ویارئال می پیوندد؟

مهدی طارمی به ویارئال می پیوندد؟
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 22
برگرفته از افکارنیوز / م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 16 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف