نمناک ورزش و تناسب اندامورزشکاران بیوگرافی “مهدی طارمی” بازیکن پرسپولیس + تصاویر
مهدی طارمی ، ‌ بیوگرافی مهدی طارمی
بیوگرافی کامل “مهدی طارمی” بازیکن تیم ملی فوتبال و تیم پرسپولیس به همراه گل های این بازیکن و عکسهای دیدنی اش را در سایت نمناک ملاحظه نمایید.

بیوگرافی و زندگینامه مهدی طارمی

نام:مهدی

نام خانوادگی:طارمی

تاریخ تولد:1371/4/27

محل تولد:بوشهر

تاهل:مجرد

پای تخصصی :راست 

بازیکن تیم :پرسپولیس

شماره پیراهن :9 

--------------------------------------

مهدی طارمی در27 تیر ماه سال 1371 در بوشهر متولد شد.

کودکی مهدی طارمی

کودکی مهدی طارمی

باشگاه های مهدی طارمی

باشگاه های جوانان
2002–2003
2004–2003
2006–2004
2009–2006
برق بوشهر
حیات بوشهر
برق بوشهر
ایرانجوان بوشهر
باشگاه های حرفه ای
سال هاباشگاه هابازی (گل)
2009–2010
2010–2012
2012–2014
2014–
ایرانجوان بوشهر
شاهین بوشهر (قرضی)
ایرانجوان بوشهر
پرسپولیس
0 (0)
13 (0)
22 (12)
100 (50)
تیم ملی
2012–2011
2013
2015-
تیم زیر 20 سال ایران
تیم زیر 22 سال ایران
ایران
0 (0)
1 (0)
19 (10)

او بازیکن تیم ملی فوتبال است و در اردیبهشت 1393 به باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران پیوست. او همچنین سابقهٔ بازی در تیم های شاهین بوشهر و ایرانجوان بوشهر را دارد.

مهدی طارمی

مهدی طارمی در بازی با لخویا

نخستین درخشش او در پرسپولیس در تاریخ 2 آذر 1393 و در 79مین شهرآورد تهران مقابل استقلال بود که در آن پرسپولیس با نتیجهٔ 2–1 به پیروزی رسید. او در آن بازی دیدنی گلی نزد، امّا به عنوان یک بازیکن تعویضی نقش موثّری در گل اوّل داشت و با پاس حساب شدهٔ او محمّد نوری گل اوّل و مساوی پرسپولیس را به ثمر رساند.

مهدی طارمی و حسین ماهینی

حسین ماهینی و مهدی طارمی 


شادی پس از گل مهدی طارمی درمقابل النصر عربستان

وی در تاریخ 19 فروردین 1394 و در حضور بیش از 100000 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران با به ثمررساندن تک گل بازی از روی نقطهٔ پنالتی با یک ضربهٔ چیپ مقابل النصر عربستان در مرحلهٔ گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2015 و خوشحالی خاص اش پس از گل، به یک قهرمان در بین تماشاگران پرسپولس بدل شد.

مهدی طارمی

شادی بعد گل مهدی طارمی در مقابل النصر

طارمی درباره این گل و شادی پس از آن می گوید:

توپ را برداشتم گفتم مادر دعایم کن شرمنده نشوم. حتی یکی از بچه ها که یادم نیست کدام بود به من گفت دیوونه بازی درنیاری چیپ بزنی. گفتم اتفاقاً می خواهم چیپ بزنم. نقشه چیپ را از چند روز قبل کشیده بودم.دو شب قبل از بازی یکی از دوستانم منزل ما بود. داشتیم با هم نقشه می کشیدیم چه کار کنیم لطف عربستانی ها را تلافی کنیم! (خنده) گفتم یا باید با قیچی برگردان گل بزنم یا اگر پنالتی شد چیپ بزنم. آنهایی که باید بدانند منظورم چه بود، می دانند. یادمان نرود من هم یک ایرانی هستم. کسی حق ندارد به هموطن من توهین و جسارت کند.


جایزه  مهدی طارمی برترین مهاجم لیگ ایران

طارمی 26 اردیبهشت 1394 برای اولین بار به تیم ملی ایران توسط کیروش دعوت شد.طارمی در جشن برترین های لیگ برتر چهاردهم (93–94) به عنوان برترین مهاجم لیگ ایران انتخاب شد. او در این مراسم در چهار رشته از جمله مرد سال فوتبال ایران که قاسم حدادی فر موفق به دریافت آن شد، کاندیدای دریافت جایزه بود.

 مهدی طارمی برترین مهاجم لیگ ایران

مهدی طارمی آقای گل دو فصل لیگ برتر

لوسیانو ادینهو، سجاد شهبازاده و مهدی طارمی، 3 مهاجمی بودند که نامزد دریافت جایزه برترین مهاجم فصل گذشته انتخاب شدند و در نهایت مهدی طارمی به عنوان برترین مهاجم فصل گذشته انتخاب شد. طارمی جایزه خود را از عابدینی دریافت کرد.


اولین بازی ملی مهدی طارمی:

مهدی طارمی در بازی ایران و گوام

مهدی طارمی ملی پوش پرسپولیس

او نخستین بازی ملی خود را در یک بازی دوستانه در برابر ازبکستان در سال 2015 انجام داد. او در سومین بازی ملی خود پایش به گلزنی باز شد و در چارچوب مقدماتی جام جهانی 2018 دو بار برابر گوام گلزنی کرد.

مهدی طارمی و سردار آزمون در بازی ایران و گوام

شادی پس از گل مهدی طارمی و سردار آزمون در بازی ایران و گوام

طارمی در چهارمین بازی ملی خود نیز درخشان ظاهر شد و در جریان پیروزی سه بر صفر بر هند، با سماجت خود یک پاس گل برای آندرانیک تیموریان ساخت و گل سوم را نیز به ثمر رساند. او در پنجمین بازی ملی خود برابر عمان اولین کارت زرد خود را دریافت کرد.

اولین کارت زرد مهدی طارمی

اولین کارت زرد مهدی طارمی در بازی ایران و عمان


گل های ملی مهدی طارمی

 تاریخورزشگاهبازی ملیحریفگلِنتیجهنوع مسابقه
1.3 سپتامبر 2015ورزشگاه آزادی، تهران، ایران3 گوآم2–06–0مقدماتی جام جهانی 2018 و جام ملت های آسیا 2019
2.5–0
3.8 سپتامبر 2015ورزشگاه سری کانتیراوا، بنگلور، هند4 هند3–03–0مقدماتی جام جهانی 2018 و جام ملت های آسیا 2019
4.17 نوامبر 2015ورزشگاه ملی فوتبال گوآم، تامونینگ، گوآم7 گوآم1–06–0مقدماتی جام جهانی 2018 و جام ملت های آسیا 2019
5.6–0
6.7 ژوئن 2016ورزشگاه آزادی، تهران، ایران11 قرقیزستان2–06–0دوستانه
7.10 نوامبر 2016ورزشگاه شاه عالم، شاه عالم، مالزی15 پاپوآ گینه نو2–08–1دوستانه
8.23 مارس 2017ورزشگاه جاسم بن حمد، دوحه، قطر17 قطر1–01–0مرحله مقدماتی جام جهانی فوتبال 2018
9.28 مارس 2017ورزشگاه آزادی، تهران، ایران18 چین1–01–0مرحله مقدماتی جام جهانی فوتبال 2018
10.12 ژوئن 2017ورزشگاه آزادی، تهران، ایران19 ازبکستان2–02–0مرحله مقدماتی جام جهانی فوتبال 2018

 


گفتگوی صمیمی با مهدی طارمی؛ پسر خوش تکنیک پرسپولیس

طارمی که با بازی قشنگ اش برابر استقلال پایه گذار شکست شاگردان قلعه نویی شد اکنون یکی از نفرات پرسپولیس برای فرار از بحران است. طارمی از جمله شهرستانی هایی است که خیلی زود به حاشیه نرفته و حتی تهران را هم هنوز خیلی بلد نیست.

او خودش را شهرستانی می داند و دوست ندارد دایی باشد و می خواهد در آینده به او لقب اسطوره پرسپولیس دهند.

مهدی طارمی برخلاف سایر جوان های پرسپولیس که خیلی زود به حاشیه رفتند، روش متفاوتی را در زندگی در پیش گرفته و هنوز امیدوار است کی روش سرمربی تیم ملی بماند تا در جام جهانی روسیه لباس تیم ملی را بر تن کند. مصاحبه متفاوت طارمی با تماشاگر را می خوانیم.


مهدی طارمی

خوشحالی بعد گل مهدی طارمی

فوتبال را چطور شروع کردی و فکر می کردی روزی در پرسپولیس بازی کنی؟
– من هم مانند همه بوشهری ها از زمین های خاکی، فوتبالم را شروع کردم و چون بوشهر تیم های زیادی ندارد واقعا باید خیلی تلاش کنی تا به این تیم ها راه پیدا کنی.

با این شرایط رسیدن به پرسپولیس دور از تصور بود؟
– واقعا همینطور است که می گویید. فکر کردم برای رسیدن به تیم های بزرگ باید شرایط خاصی داشته باشید و کسی به ما نگاه هم نمی کند. من در خانواده ساده ای بزرگ شده ام و فقط به فوتبال فکر می کردم و واقعا فکر نمی کردم در این سن بتوانم پیراهن پرسپولیس را بپوشم.

آن هم پرسپولیسی که سرمربی اش علی دایی است؟
– بله همینطور است که می گویید. من روزی آرزوی دیدن دایی را از نزدیک داشتم اما حالا خوشحالم که شاگرد او هستم. علی آقا در یکی از بازی های لیگ مرا دیده بود و گفت دوست داری به پرسپولیس بیایی و من هم با سر آمدم.

مهدی طارمی و علی دایی

طارمی و علی دایی 

وقتی وارد تهران شدی چه حسی نسبت به این شهر داشتی؟
– با آن همه سروصدا و هیاهو فقط یک چیز در ذهن من بود و آن رسیدن به آرزوهای بزرگ واقعا هیچ جای تهران را نمی شناختم و روزی که رسیدم تهران چون جایی را بلد نبودم یکی از دوستانم به من کمک کرد تا به ورزشگاه درفشی فر و باشگاه بروم.

برخورد بازیکنان با تو چطور بود؟
– واقعا فکرش را نمی کردم من با اینگونه با محبت برخورد کنند. فکر می کردم آنها مغرور و بداخلاق باشند و مرا تحویل نگیرند اما برخورد خوبی با من داشتند و حتی بعد از تمرین همه شان گفتند تو می توانی در پرسپولیس موفق شوی. خب انتظار چنین برخوردی را نداشتم.

خیلی هم زود جا افتادی در تیم؟
– فکرش را نمی کردم اما کمک علی آقا و بازیکنان خیلی به دردم خورد و زودتر از آنچه تصور می کردم به ترکیب اصلی اضافه شدم. من خیلی جوان هستم و اگر این حمایت ها نبود شاید از تیم کنار می رفتم.

نقطه عطف مهدی طارمی در این فصل از نظر خودش؟
– فکر می کنم خود و هواداران نقطه عطف حضور من در پرسپولیس را دربی بدانیم. با اینکه دقایق کمی را بازی کردم اما توانستیم 2- یک برنده شویم و در آن دقایق کم آنقدر انگیزه داشتم که توانستم یک توپ را به تیر دروازه بزنم و یک پاس گل بدهم؛ آن دیدار یکی از خاطرات خوب من در این مدت است.


 مهدی طارمی

عکس مهدی طارمی بازیکن پرسپولیس

بعد از اینکه به تهران آمدی با کدام بازیکن بیشتر رفت و آمد داشتی؟
– اوایل که به تهران آمدم تمام وقتم را با حسن ماهینی می گذراندم. حسین خیلی به من کمک کرد تا بتوانم در پرسپولیس انگیزه و اعتماد به نفس بگیرم. حسین قبل از آن ماجرای سربازی خیلی به من کمک می کرد و نمی گذاشت حال و هوای غربت مرا بگیرد.

و بعد از رفتن حسین ماهینی با چه کسی بیشتر دمخور هستی؟
– با تلویزیون دمخورم؛ چون اکثرا خانه هستم و به تازگی کلاس زبان می روم.

کلاس زبان را به خاطر اینکه پیشنهاد از کویت و هلند داشتی می روی؟
– نه بابا؛ به خاطر ترانسفر شدن به کلاس زبان نمی روم. درآخرین اردویی که پرسپولیس در رأس الخیمه امارات داشت بعد از تمرین اجازه خرید به بازیکنان می دادند و وقتی بازیکنان همه با هم می رفتیم خرید، دوستانم همه زبان بلد بودند تا راحت خرید کنند

اما من باید از بچه ها کمک می گرفتم و همین موضوع باعث شد تصمیم بگیرم به محض بازگشت از امارات به کلاس زبان بروم. یک بازیکن حرفه ای باید به زبان انگلیسی مسلط باشد. البته بحث ترانسفر هم مطرح است ولی دلیل اصلی کلاس رفتنم سفرها و اتفاقاتی است که در امارات افتاد.

 مهدی طارمی با عکس مرتضی پاشایی

مهدی طارمی و ابراز علاقه به مرتضی پاشایی

طارمی را شبیه دایی می دانند؛ خودش چه نظری دارد؟
– از دوران کودکی که در زمین های خاکی بازی می کردیم، همه دوست داشتند یک اسم بزرگ روی خودشان بگذارند اما من به این کار علاقه نداشتم و حالا هم سعی می کنم خودم باشم.

می خواهم خود طارمی بزرگ باشد و در پرسپولیس اسطوره شود نه اینکه مقایسه شوم. من دایی را خیلی دوست دارم. او بزرگترین افتخار فوتبال ایران است. من کجا و دایی کجا ولی من دوست دارم 10 سال دیگر به بازیکنان جوان بگویند دوست دارید با طارمی مقایسه شوید…

فکر می کنی به این جایگاه برسی؟
– همانطور که فکر نمی کردم روزی در ر بازی کنم و این اتفاق افتاد، الان هم برای هر موفقیتی دیگر اما و اگر ندارم و می گویم می توانم به این جایگاه برسم. من روزی که پیراهن پرسپولیس را پوشیدم با خودم گفتم از الان دیگر هیچ چیز نشد ندارد.

به خانواده هم سر می زنی؟
– آنها تمام دارایی من در زندگی ام هستند اما به خاطر فشردگی تمرینات و بازی ها چند وقتی است به بوشهر نرفتم.

مهدی طارمی و مادرش

مهدی طارمی و مادرش در کنار لاله اسکندری

الان که به بوشهر می روی برخورد مردم چطور است؟
– خیلی برخورد خوبی دارند و احترام می گذجارند و من هم طوری رفتار می کنم که فکر نکنند گذشته ام را فراموش کرده ام. هنوز هم به دوستان و فامیلم سر می زنم.

اما با اینکه می گویی دنبال حاشیه نیستی ولی با خواننده معروف زیرزمینی عکس انداختی؟
– در این باره نمی خواهم صحبت کنم و چیز خاصی نبوده. یک اتفاق بود که تمام شد و شما هم درباره اش چیزی ننویسید.

مهدی طارمی و امیر تتلو

امیر تتلو و مهدی طارمی

پرسپولیس با دایی و درخشان را چطور مقایسه می کنی؟
– هر مربی تفکرات و شیوه خودش را دارد. در حیطه من نیست که درباره مربیان صحبت کنم و علی آقا یک جور با بازیکن کار می کرد و حمید خان هم طوری دیگر.

به نظر من ما مشکل مدیریتی داریم و واقعا باشگاه دچار مشکلات مدیریتی است و کاری هم از دست دوستان برنمی آید. امیدوارم دولت و وزارت ورزش به این مشکلات سر و سامانی دهند.

این پرسپولیس شانس قهرمانی دارد؟
– وقتی در یک بازی 9 نفره برنده می شویم یا در حالی که فکر نمی کنید دربی را ببریم اما برنده می شویم یعنی این شانس را هنوز داریم که بتوانیم قهرمان شویم یا سهمیه آسیا را کسب کنیم.


 

ماجرای حمله عربستانی ها به اینستاگرام مهدی طارمی:

طارمی پس از پایان بازی در اینستاگرامش نوشت:”هی فلانی! اگه تو پلیسی ما پرسپولیسیم و پس از آن بود که کابران عربستانی به صفحه وی حمله کردند. کاربران عربی اینستاگرام به سبک برخی کاربران وطنی! در این جور مواقع، آدرس پیج مهدی طارمی را پیدا کردند و در کامنت های فراونی با الفاظ رکیک نسبت به این حرکت طارمی، اعتراض خود را نشان دادند.

 اینستاگرام مهدی طارمی

خوشحالی بعد گل مهدی طارمی مقابل عرب ها

پس از این اتفاق کاربران ایرانی نیز بیکار ننشستند و ضمن اطلاع به یکدیگر، به صفحه طارمی رفتند تا زیر آخرین پست این بازیکن، کامنت های جنجالی و البته رکیک فراوانی بین کاربران ایرانی و عربستانی ردوبدل شود. تا لحظه تنظیم این گزارش بیش از 15 هزار کامنت زیر آخرین پست مهدی طارمی ثبت شده است. این در حالی است که پست های قبلی این بازیکن به طور میانگین 400 تا 500 کامنت داشته است.


آشپزی مهاجم پرسپولیس

طارمی با انتشار عکس زیر نوشت :کم کم دارم آشپزی یاد می گیرم، دوستتون دارم.

مهدی طارمی در حال آشپزی

آشپزی مهدی طارمی


آرزوی مهدی طارمی بازیکن پرسپولیس:

مهدی طارمی

آقای گل لیگ برتر

روزی آرزویم معروف شدن بود. با خودم می گفتم آیا روزی می رسد که من هم مثل خیلی از ستاره های آن روزهای فوتبال ایران معروف شوم؟» او تاکید می کند که دوست داشت مثل دایی و کریمی شود:«می گفتم چه می شود من هم مثل آنها بشوم. این آرزویی بود که از بچگی در سرم بود. باید از دایی تشکر کنم که مرا انتخاب کرد و تشکر مهم تر برای اعتمادی که نسبت به من نشان داد. من برای دایی هنوز کاری نکرده ام اما یک روز محبت هایش را جبران می کنم. البته اگر بتوانم و در این حد باشم.


بازیگری مهدی طارمی

آقای گل نیم فصل لیگ برتر با دو گلی که به ثمر رساند، چهره ویژه دیدار با راه آهن بود، البته بیشتر از همه چیز نوع شادی گلش برای کسانی که حرکات او را پیش از این دنبال می کردند عجیب بود. در حالی که بعد از گلی که طارمی به ثمر رساند همه به سر و کول او می پریدند طارمی در این بین در حال اجرای مراسم شادی گل خاص خود بود.

اما ماجرای شادی گل عجیب طارمی چه بود؟ طارمی پیراهنی را پس از گل به دست گرفته و به نمایش که گذاشت که تصویر چهره یک کودک سرطانی به نام محراب روی آن نقش بسته بود. اما جالب است بدانید این حرکت بخشی از یک فیلم سینمایی بود که دیروز به صورت زنده وسط بازی لیگ برتری فیلم برداری شد و این سکانس به همین ترتیب در فیلم به نمایش درخواهد آمد.

مهدی طارمی در بازی پرسپولیس و راه آهن

مهدی طارمی در بازی پرسپولیس و راه آهن

نام این فیلم «عشق نیکان» به کارگردانی فرناز امینی است که برای حمایت از کودکان سرطانی ساخته شده و ماجرای دو کودک است که یکی از آنها طرفدار استقلال و دیگری پرسپولیسی است. فردی که هوادار پرسپولیس است روزی به صورت اتفاقی آرش برهانی را می بیند و چون می داند که دوست استقلالی اش این بازیکن را دوست دارد از برهانی یک امضا می گیرد. مدتی بعد کودک پرسپولیسی دچار سرطان می شود و دوستش برای یافتن بازیکن محبوب وی به محل های گوناگون سر می زند. کاری که سبب می شود سختی های زیادی را در این مسیر متحمل شود. اما سرانجام او بازیکن محبوب دوستش را پیدا کرده و او را نزد دوستش می برد. این مسئله تاثیر فراوانی در روحیه کودک بیمار دارد آن هم در حالی که طبق گفته پزشکان تنها یک ماه از عمر این کودک باقی مانده بود.

در این فیلم که علاوه بر مهدی طارمی و آرش برهانی چهره های فوتبالی دیگری همچون محسن بنگر هم به جای شخصیت خود بازی کرده اند، هانی نوروزی فرزند هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس هم به ایفای نقش پرداخته است. محمدرضا شیرخانلو، ملیکا شریفی نیا، نیما شاهرخ شاهی، علی کاظمی، روشنک عجمیان، سولماز حصاری، شهین تسلیمی، مهران فهیمی، بهزاد رحیم خانی،امیرمحمد زارع و... از دیگر بازیگران این فیلم هستند.


هدیه هدایتی به مهدی طارمی

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با کار ارزشمندی که انجام داد هدیه ای بهتر از سوی مدیرعامل استیل آذین دریافت نمود.شرکت مدیران خودرو جایزه ای که برای مهدی طارمی به عنوان بهترین بازیکن پرسپولیس در فصل جاری، در نظر گرفته بود، به وی تحویل داد و وی بلافاصله پس از چند ساعت قولی که به مجتبی محرمی داده بود عمل کرد و آن ماشین را به وی تحویل داد.

ماشین مهدی طارمی

ماشین مهدی طارمی

حسین هدایتی هم همانگونه که پیش تر گفته بود پول یک خودروی سانتافه را به طارمی هدیه داد. طارمی در این خصوص در صفحه اجتماعی خود نوشت:«سلام به همه. من قولی رو که داده بودم عملی کردم و ماشین رو به آقا مجتبی دادم.»   وی افزود:«حاج حسین هدایتی هم لطف کرد و پول یه ماشین بهتر رو به من داد و از ایشون خیلی تشکر می کنم بابت این لطفشون و همچنین تشکر می کنم از شهروز پاشاکی که هماهنگی این جلسه رو بر عهده داشت.»

طارمی در پرسپولیس بازیکن پنالتی گیر ی است اما در فصل 97 - 96 تیتر رسانه به این گونه بوده است که "سیامک نعمتی رقیب سرسخت طارمی در پنالتی گیری"

افتخارات مهدی طارمی

فردی

پرسپولیس تهران

  • برترین مهاجم لیگ برتر فوتبال ایران 94–1393

  • آقای گل لیگ برتر فوتبال ایران 95–1394
  • بهترین پدیده جوان لیگ برتر فوتبال ایران 95–1394از نگاه کانون مربیان فوتبال ایران
  • برترین بازیکن لیگ برتر فوتبال ایران 95–1394
  • برترین مهاجم لیگ برتر فوتبال ایران 95–1394
  • آقای گل لیگ برتر فوتبال ایران 96–1395

باشگاهی

پرسپولیس تهران

  • نایب قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران 95–1394
  • قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران 96–1395

 علی دایی و مهدی طارمی

علی دایی و مهدی طارمی در کنار احمد نورالهی

عکسهای مهدی طارمی

مهدی طارمی و محسن مسلمان

مهدی طارمی و محسن مسلمان در جشن قهرمانی پرسپولیس

مهدی طارمی و احمد نوراللهی در کنار برانکو

مهدی طارمی و احمد نوراللهی در کنار برانکو

مهدی طارمی و محسن مسلمان

مهدی طارمی و محسن مسلمان و رامین رضاییان

 شادی پس از گل مهدی طارمی

 عکسهای مهدی طارمی بازیکن پرسپولیس

مهدی طارمی

عکسهای مهدی طارمی ستاره پرسپولیس

مهدی طارمی

 عکسهای دیدنی مهدی طارمی

عکس مهدی طارمی

  مهدی طارمی در پرسپولیس 

بازیکنان پرسپولیس

فرشاد احمد زاده و کمال کامیابی نیا و محسن مسلمان و مهدی طارمی

گادوین منشا و طارمی

مهدی طارمی و گادوین منشا

مهدی طارمی ، بیوگرافی و عکسهای مهدی طارمی

بیوگرافی “مهدی طارمی” بازیکن پرسپولیس + تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 1083
منبع : نمناک - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 1034 49
نظر کاربران
امیر

امیر

سلام اقای گلللللللللللللل مهدی طارمی عزیز

پاسخ دادن 138 22
مبین

مبین

مهدی در چشم ما جا داری عزیزم

پاسخ دادن 82 12
ررها

ررها

مهدی جون دوست داریم

پاسخ دادن 42 12
بله

بله

Ashghetammn k

پاسخ دادن 16 5
نیایش

نیایش

مهدی برای پرسپولیس یه افتخاره ...دوستت دارم گلم

پاسخ دادن 73 18
زهرا

زهرا

بهترین بازیکن هستین د رسته من استقلالی ام ولی هر وقت بازی پرسپولیس شروع میشه به عشق شما میشینم تا آخرش میبینم مرسی هستی تا آخرش بهترین بازیکن پرسپولیس هستین خسته نباشین اقا مهدی

پاسخ دادن 66 10
مصیب کریمی از جیرفت

مصیب کریمی از جیرفت

آرزومه ی روزی آقا مهدی را ببینم گلی ک ب سپاهان زد هیچ وقت از یادم نمیره

پاسخ دادن 26 6
رها

رها

فقط یه کلمه اقای گل

پاسخ دادن 43 6
niyayesh

niyayesh

سلام به اقای گلللل عزیز دعای ما همیشه پشتته

پاسخ دادن 19 2
الهه

الهه

مهدي خيلي بي معرفتي داري به همين راحتي ميزاري بري تو باشگاه هاي اروبايي بازي كني چقد زود همه چي گذشت واقعا كه

پاسخ دادن 40 34
عاشق مهدی

عاشق مهدی

بی معرفت دیگه نزدیک به بیست هزارنفر تورو پرسپولیسی نمدانند تو که به بزرگان فو تبال گفته بودی در پرسپولیس می مانم پس چرا رفتی

پاسخ دادن 25 21
نازی

نازی

عزیزم هنوز که نرفته شما اگر واقا عاشق مهدی هستی باید خوشحال باشی چون اینکارش باعث پیشرفتش میشه اگر بره من هم ناراحت میشم

پاسخ دادن 12 3
666

666

شما و اقاي احمدزاده عالي هستين بي نظير

پاسخ دادن 9 1
زهرا

زهرا

سلام اقای گل پرسپولیس امیدوارم که هیچ وقت از پرسپولیس نری چون امید تیم ما تویی خداکنه همیشه موفق باشی عاشقتیم طارمی عزیز

پاسخ دادن 40 5
زهرا

زهرا

اقای گل تو میتوانی پرسپولیس قهرمان کنی دوست داریم

پاسخ دادن 42 5
سایه

سایه

سلام به مهدی عزیز اقای گل لیگ ما تو مبتونی تیم قهرمان کنی ما همیشه پشت تیممون هستیم یه تار موی تو را به استقلالی ها نمیدم دوست دارم بهترینم

پاسخ دادن 27 4
دنیا

دنیا

سلام به اقا مهدی گل ایشاالله همیشه موفق باشی من بیشتر به امید تو هر جا باشم خودمو واسه بازی های پرسپولیس میرسونم چون میدونم گل میکاری مثه همیشه

پاسخ دادن 19 4
وحید

وحید

مهدی طارمی افتخار بوشهره و بوشهر افتخار ایران.

پاسخ دادن 18 2
فرهاد

فرهاد

سلام اقامهدی شماافتخار مابوشهرها هستی دوستت دارم

پاسخ دادن 9 2
مبینا

مبینا

سلام آقا مهدی خوش حال شدیم بازم برگشتی خیلی خیللللللللللللی دوستتتتتتتتتتتت دارم گلم

پاسخ دادن 24 8
سلین

سلین

همیشه تو بازی ها گل میکاری از طرفداراتم

پاسخ دادن 13 2
عباس

عباس

سلام به مهدی عزیز خیلی میخامت

پاسخ دادن 8 3
درسا

درسا

سلام اقا مهدي گل هميشه موفق باشي

پاسخ دادن 8 4
yasin

yasin

مهدی جان بخدا یدونه ای

پاسخ دادن 5 2
yegi

yegi

عشقه من واقعا دوسش دارم زندگی

پاسخ دادن 7 7
***HADIS***

***HADIS***

سلام مهدی جان امیدوارم در تمام لحظات زندگیت همیشه موفق باشی ...مهدی پرسپولیس بدون تو نمیتونه ...یکی از بزرگ ترین دلیلی که پرسپولیس صدر جدوله ،تویی ...دوست دارم آقای گل

پاسخ دادن 12 2
sabrosh

sabrosh

طارمی جونم از طرفدارای پر و پا قرصتم. دوستت دارم فجیح عشقم. ایشالا همیشه بدرخشی عزیزم.

پاسخ دادن 12 4
مهدی

مهدی

داداش مهدی طارمی کوتاه میگویم دوستت دارم ولی از دوست داشتند کوتاه نمی‌آید

پاسخ دادن 13 5
nafiseh

nafiseh

سلام مهدی جان واقعا بی نظیری اگه تو نودی موندم پرسپولیس چیکار میکرد

پاسخ دادن 10 1
مهدی طارمی

مهدی طارمی

مهدی جان من خیلی تو رو دوست دارم امیدوارم همیشه موفق باشی

پاسخ دادن 16 3
زهرا

زهرا

سلام اقای طارمی اقای گل پرسپولیس با اینکه از فوتبال خوشم نمیاد ولی بخاطر بازی قشنگتون پای تلوزیون میشینم امید وارم تو فوتبال همیشه موفق باشید

پاسخ دادن 9 3
sahar

sahar

آقا مهدی گللل شما برای پرسپولیس افتخاری عاااالی

پاسخ دادن 7 2
امیر محمد

امیر محمد

ایول که هستی

پاسخ دادن 5 2
انیس

انیس

مهدی جان چاکرتم انشاالله همیشه سربلندوپیروزباش1395.11.25

پاسخ دادن 11 1
nafiseh

nafiseh

سلام با اینکه دربی مقابل استقلال رو پیروز نشدیم ولی بازیکنان پرسپولیس خوب درخشیدند از جمله اقای طارمی. با ارزوی موفقیت های پیاپی

پاسخ دادن 8 3
مریم

مریم

سلام من سپاهانیم ولی دوست دارم همه پیشرفت کنند

پاسخ دادن 3 3
fatemeh

fatemeh

من با اینکه استقلالیم اما شمارا خیلی خیلی دوست دارم و ب عشق شماهم که شده بازی هایتان را دنبال میکنم....ستاره ی پرسپولیس دوست دعریییم

پاسخ دادن 10 1
mahya

mahya

منم تورو دوست دارم ولی اگه پرسپولیسی بشی بیشتر دوست دارم

پاسخ دادن 5 1
امیرحسین

امیرحسین

مهدی آتیش پاره محبوب هرچی دله من عاشق بازی شما هستم امیدوارم توی جام جهانی برای ایران گل بزنیدراستی یادم رفت بگم من عاشق پرسپولیسم شدیدن

پاسخ دادن 2 0
کارشناس

کارشناس

به بعضیا هم باید گفت چاکر اخلاق ورزشیتون داداش .....با اینکه جایگاه خوبی دارین ولی همچنان خاکی هسین دمت گررررررم....امیدوارم این اخلاقت ثبات داشه باشه

پاسخ دادن 6 1
حسنا

حسنا

مهدی عاشقتم امید وارم که قهرمان شید دوست دارم شما را ببینم جوابم را بدهید آقای گل زن بوشهری من اهل روستام اما دوست دارم شما را ببینم

پاسخ دادن 9 1
ايلناز

ايلناز

سلام به پرسپوليسي محبوب تمام ايران من يه تراکتوري ام اما به اقاي گل ايران افتخار ميکنم پيروز وسربلند باشي

پاسخ دادن 7 1
ghazal

ghazal

سلام آقای طارمی واقعا خسته نباشید بازیتونم حرف نداره ولیاقت آقای گل بودن رو دارید خیلی دوستون دارم ومن یکی از طرفدار های پرو پا قرصتون هستم شما مهشرید و توی قلب همه ما پرسپولیسی جادارید موفق باشید.

پاسخ دادن 6 2
Gom_nam

Gom_nam

سلام خدمت همه پرسپولیسیا ✌ مثل همیشه عالے امیدوارم از اینی که هستید بیشتر بدرخشید و اینو بدونین که اسم شما همیشه به عنوان اسطوره در پرسپولیس باقی می مونه با آرزوی موفیقت و برطرف کردن نقاط ضعف تون یاعلے

پاسخ دادن 6 3
کارشناس

کارشناس

من بازی فوتبالو از طریق یکی از دوستام پیگیری میکنم در کل امیدوارم هر روز بهترو بهتر پیشرفت کنین و هدفتونو فقط به آقای گل بودن محدود نکنین استعداد دارین که تیم های خارجی خوب هم بازی کنین.....موفق باشد.......در کل یا نرو ی رفتی رئال مادرید یا بارسلونا

پاسخ دادن 3 0
کاظم بیتی

کاظم بیتی

من عاشق بازی های پرسپولیس هستم و بازیکنانی همچون طارمی را خیلی دوست دارم

پاسخ دادن 5 0
علی

علی

سلام اقا مهدی من الانشم دارم بازی میکنم تا ی روزی مثله شما شماره ۹پرسپولیس رو بپوشم هر چند جایی هستم ک ب چشم نمیام اما هدف من رسیدن ب پرسپولیسه و این هدف شب و روز تو سرمه و امیدوارم بهش برسمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ یا علی

پاسخ دادن 6 0
نگیت

نگیت

یه کلام آقای گلی من یه پرسپولیسیم این یه ادعا نیست یه افتخاره

پاسخ دادن 5 0
mahya

mahya

سلام بر ستاره تیم پرسپولیس مهدی طارمی واقعاباید خسته نباشید بگم بهتون بازیتون حرف نداره موفق وپیروز باشید

پاسخ دادن 7 1
بهاره

بهاره

هم عاشق خودتونم هم تیم تون واقعا فوتبال بدون شما لذت نداره

پاسخ دادن 1 0
زهرا

زهرا

من خیلی مهدی طارمی را دوست دارم چون بهترینه و و خیلی دوسش دارم خیلی زیاد ممنونم به خاطر زحمت هایی که کشیدی آقای گل تو بهترینی من آرزویم نزدیک دیدن توست انشا الله بشه

پاسخ دادن 7 1
مریم

مریم

اقا مهدی گل تا ابد طرفدارتم دوستت دارم خیلی زیاد دمت گرم

پاسخ دادن 5 0
خخ

خخ

مهدی خیلی دوستت دارم

پاسخ دادن 3 0
Arefeh

Arefeh

امیدوارم همیشه در تیم پرسپولیس باشی تا پرسپولیس هم باشه وگرنه پرسپولیس بی تو معنایی نداره من یزدی ام

پاسخ دادن 3 1
Nazi

Nazi

آقای مهدی طارمی گل ایشالله که هرجا هستی موفق باشی و هیچوقت از پرسپولیس نری

پاسخ دادن 5 2
yekta

yekta

آقا مهدی خیییییلی خوبی همیشه خوب بمون

پاسخ دادن 2 1
گيلانغرب

گيلانغرب

بازي شما خوبه اما زياد موقعيت هدرميدي وكمي هم كندي بهرحال واسه پرسپوليس غنيمتي

پاسخ دادن 2 2
ایناز

ایناز

مهدی جون واقعا فوق العاده ای ایشالا همیشه موفق وپیروز باشی دوست داریم

پاسخ دادن 3 0
حسام

حسام

به نظر من یه اقای گل ،دوست داشتنی ،جیگره و دوست دارم یه روز از نزدیک ببینمش

پاسخ دادن 4 0
آوا

آوا

شما یکی ازبهترین ستاره های تیم محبوب مآ هستید من واقعابه تیمم افتخار می کنم که بازیکنی مثل شمآ دارد.

پاسخ دادن 2 1
Nazi

Nazi

برد امروز رو تبریک میگم آفرین مهدی گلات خیلی خوب بود دمت گرم

پاسخ دادن 2 1
عاشق اقا گل

عاشق اقا گل

عاشقتم اقا گل هیچ وقت از تیم پرسپولیس نرو

پاسخ دادن 2 0
الناز ,sh

الناز ,sh

عاسقتم مهدی طارمی ما با هم هم شهری هستیم مهدی جان برایت ارزوی موفقیت می کنم دوستتدارم

پاسخ دادن 2 1
الناز

الناز

مهدی جان من از صمیم قلب برایت آرزوی سلامتی می کنم موفق باشی

پاسخ دادن 3 1
هدیه

هدیه

مهدی عزیز این را بدان که ما همهی پرسپولیسی ها عاشق تو هستیم و عاشقت میمانیم اقای گل مایی

پاسخ دادن 1 0
حامد

حامد

سلام مهدی طارومی موفق باشی

پاسخ دادن 0 1
زهرا

زهرا

دمتون گرم اقامهدی گل کاشتی قهرمانی پرسپولیسو مدیون شماییم ایشالابازی برگشت لخویارو هتریک می کنید جبران شه به امید خدا

پاسخ دادن 0 0
الیکا بهبودی

الیکا بهبودی

اقای گل پرسپولیسی ایول ماهم پرسپولیسی ایم همیشه موفق باشید

پاسخ دادن 0 0
عاشق طارمی

عاشق طارمی

عاقای گل تو بهترین اتفاق زندگی منی با وجودت نفس میکشم آرزوم دیدنته وایشالا به ارزوم میرسم امید وارم چه تو پرسپولیس وهرتیمی که میروی همیشه موفق باشی .توعشق اول واخرمی...

پاسخ دادن 1 2
مریم

مریم

آقای گل تا ابد طرفدارتیم و تنها افتخارم این است که روز تولدم با شما یکی است

پاسخ دادن 2 1
مارال طارمى

مارال طارمى

من پرسپوليس هستم و اقاى طارمى, ماهينى ومسلمان را خيلي دوست دارم وتمام پوستر هاتون رو دارم √

پاسخ دادن 0 0
امیر ومحمد

امیر ومحمد

موفق باشی

پاسخ دادن 0 0
Nazi

Nazi

اقای طارمی همیشه ازته قلبت پرسپولیسی باش و از تیم پرسپولیس نرو..... اقای طارمی فکر کنم که تولدتون نزدیکه پیشاپیش مبارکتون باشه

پاسخ دادن 0 0
nazila

nazila

سلام ..مهدی جونم ...یا همونجور که دوستان گفتن آقای گل...تو فوق العاده ای...من عاشق بازیتم...دوست دارم خیلی زیاااااااااااااااااد.....فدایی داری ....به امید اینکه از نزدیک ببینمت....همونجور که دایی ارزوی تو بود یه روز میرسه که تو آرزوی بقیه بشی....شک نکن..

پاسخ دادن 3 1
محدثه

محدثه

سلام آقا مهدی من ۱۵سالمه همیشه هم بازی های پرسپولیس رومیبینم خیلی خوشحالم که بازم به پرسپولیسی برگشتید توروخداازپرسیپولیس نرو پرسپولیس بدون آقای گلی مثله شما نمیتونه پیش رفتی داشته باشه من یکی از بزرگترین آرزوهام دیدن شما از نزدیک بود یا اینکه حداقا یه بار بازی شماروتوی ورزشگاه آزادی ببینم امیدوارم به این آرزوم برسم

پاسخ دادن 0 0
زهرا

زهرا

اقا مهدی اول اینکه تولدت پیشاپیش مـــــــــــــــبــــــــــــــــــارک دوم اینکه ایشالاه تو پرسپولیس بمونی و بشی اسطوره این باشگاه و هوادارانت . دیدنت ارزوم شده

پاسخ دادن 0 0
ارتش سرخ

ارتش سرخ

مهدی طارمی به من یاد داد که خواستن ، توانستن است و مطمئنم من هم روزی در پرسپولیس بازی خواهم کرد

پاسخ دادن 0 0
منصوره.نهبندان

منصوره.نهبندان

من عشقم تیمم پرسپولیسه. ولی آقای طارمی اصلاخوب نیست مث این مرغای ماشینی راه میره یه عالم موقعیت فاتحه میکنه که اقا یه گل بزنه.پنالتیاش هم ماشالله حرف نداره معلوم نیست کجانشونه میگیره.

پاسخ دادن 1 5
مبینا

مبینا

به اقای گل توهین نکن اون عشق برسبولیسی هاست همه برای اون احترام قایل میشن به عشق و امیذ به اون بازی هارو دنبال میکنن

پاسخ دادن 3 0
عسل

عسل

اقا مهدی خیلی هم خوب گل میزنن وواقعا هم براوو داره

پاسخ دادن 0 0
منصوره. خراسان جنوبی

منصوره. خراسان جنوبی

من توهین نمیکنم فقط میگم شماها اینقد بزرگش کردید وگرنه همچنین تخفه ای هم نیست. بدون اون پرسپولیس موفق تره... اخه خداییش ببین توهربازی چقدموقعیت خراب میکنه. سرم میکوبم به دیوار ازدستش...

پاسخ دادن 0 3
فرشته

فرشته

شما بهترین بازیکن هستید امیدوارم که هر تصمیمی بگیری موفق باشی

پاسخ دادن 0 0
هدایت

هدایت

مهدی دوست دارم ان شاالله با قهرمانی پرسپولیس و آقای گلی طارمی درآسیا. سرور هرچی مهاجم تیم ملی طارمی طارمی...

پاسخ دادن 1 0
نجمه

نجمه

مهدی جان عاشقتیم امیدوارم همیشه بدرخشی

پاسخ دادن 2 2
نرگس

نرگس

مهدی جان ما هوادارای پرسپولیس عاشق تو هستیم و همینطور خودمن امیدوارم کوه موفقیت را یکی یکی و پشت سر هم فتح کنی برات ارزوی موفقیت میکنم. دوست دارم

پاسخ دادن 1 0
علی

علی

طارمی عالییه

پاسخ دادن 3 0
افسانه ازاهواز

افسانه ازاهواز

اقای مهدی طارمی من طرفدار شما واقای مسلمان وتیم شما هستم خیلی دوستون دارم . موفق باشید

پاسخ دادن 1 0
پری*

پری*

منتظریم این فصل هم دوباره جشن قهرمانی پرسپولیس توی لیگ و آقای گل شدن شمارو با جشن قهرمانی آسیا رو باهم بگیریم

پاسخ دادن 1 0
Atena

Atena

به نظر من مهدی طارمی عالیه واگه اون و گلاش نبود ما هم صدر جدول نبودیم امید وارم سلامت باشی و گلای زیادی برامون بزنی و ما بچه های تیممان دوست دارم تک تکون برای ما ارزشمندین هر کسی که توی تیم پرسپولیس عرق میریزه برای همه پرسپولیس ها عزیز آقای طارمی که جای خود داره

پاسخ دادن 1 0
مینا

مینا

سلام مهدی جان خیلی دوست دارم که شما را ببینم . شما افتخار ماهی این

پاسخ دادن 2 1
مبینا

مبینا

سلام آقای گل مطمئن باش یه روز اسطوره پرسپولیس میشی دوست داریم

پاسخ دادن 1 0
پرسپولیسی

پرسپولیسی

همین الان هم اسطورع پرسپولیس نه ایرانع

پاسخ دادن 0 1
مبینا

مبینا

سلام مهدی عزیز من ۱۵ سالمه و هر وقت بازی پرسپولیس میشه پشت در های آزادی وایسادم آرزومه یه روز فوتبالیست مطرحی بشم تازه من بازیکن فوتسال بانوان هم هستم ای کاش پسر بودم و می‌تونستم تو پرسپولیس بازی کنمآقای گل دوست داریم

پاسخ دادن 0 0
مبینا

مبینا

آقای گل من با اینکه دخترم اما لباس همه بازیکنان پرسپولیس و دارم و اتاقم پر از پوستر های شماست شک نکن تا ابد محکوم به اسطوره شدنی دوست داریم

پاسخ دادن 1 0
پری

پری

خوشبحالت منم دخترم ولی مامان بابام بافوتبال مخالفت می کنند من نتیجه بازی رو باید از این واون بشنوم خیلی ناراحتم

پاسخ دادن 1 0
سارا

سارا

اقا مهدی خیلی عالی هستین. بهتون افتخار میکنیم خیلی دوست دارم ازنزدیک ببینمتون خودتون گلید گل

پاسخ دادن 0 0
سارا

سارا

اقا مهدی گل امیدوارم همیشه موفق باشی من همشهریتم خیلی دوست دارم ببینمتون پرسپولیسی هستم وبه افتخارشما فوتبال رو میبینم

پاسخ دادن 0 0
هستی

هستی

سلام آقای گل عالی هستین خیلی عالی.

پاسخ دادن 1 0
raha

raha

سلام به آقامهدی گل انشالاهمیشه موفق باشی .من پرسپولیسی هستم وبخاطرشماهمیشه بازیتون روتماشامیکنم ❤.

پاسخ دادن 0 0
غلی عوضی

غلی عوضی

من شما را خیلی دوست دارم

پاسخ دادن 0 0
مبینا

مبینا

بازی تون با الاهلی عالی بود من برای تشویق پرسپولیس به عربستان اومدم دمتون گرم عرب هارو سوراخ کردین

پاسخ دادن 2 0
عسل

عسل

سلام آقای طارمی من ی ورزشکارم ووشو کار میکنم 7سال سابقه ورزشی دارم تا حالا تقریبا هفت بار اومدم تهران و بوشهر یعنی انقدر داخل ورزشگاها دنبالتون گشتم دیگه خسته شده بودم اونم قایمکی از خوابگاه میزدم بیرون عاشقتونم بیشتر گل بزنین .

پاسخ دادن 2 0
باران

باران

عشقه

پاسخ دادن 1 0
ساناز

ساناز

شما بهترین فوتبالیست جهان هستید

پاسخ دادن 2 0
..........

..........

توبرای تیری هاافتخاری

پاسخ دادن 3 0
فائزه

فائزه

سلام مهدی تو بهترین فوتبالیست جهان هستی بهت افتخار میکنم وقدر ستاره های اسمون دوست دارم

پاسخ دادن 0 0
هدیه

هدیه

آقای گل یه بار بیا بوشهر خوت نشون ملت بده،چه زود تهرونی شدی و ما رو یادت رفت،دیگه ما فقط از تو تلویزیون میبینیمت.

پاسخ دادن 1 0
سارا

سارا

آقای طارمی تبریک میگم محروم شدی

پاسخ دادن 2 5
پرسپولیسی

پرسپولیسی

اصلآ نمی فهمم چرا بعضی ها حسودی می کنند قسمتش بود محروم شود وبرای تیم ملی هم ناراحتی هست

پاسخ دادن 5 0
کلنا فداکـ یا زینب

کلنا فداکـ یا زینب

آقای طارمی شما بهترین هستید ...امیدوارم همیشه در تیم پرسپولیس موفق بوده و ان شاءالله از این تیم راهی اروپا بشید ...جاتون در ❤️ماست

پاسخ دادن 6 6
M.A

M.A

داداش مهدی ما همیشه پشتتیم

پاسخ دادن 0 0
Zahra

Zahra

فدایی داری آقا مهدی

پاسخ دادن 2 0
اسرا

اسرا

اقای طارمی شما یه بازیکن به تمام معنایی و ما هم از ته دل دوست داریم.

پاسخ دادن 3 0
به عشق طارمی

به عشق طارمی

خدایی برات میمیرم حدود هزارتا عکساتو‌دارم خیلی دوست داذم آرزو میکنم همیشه موفق و سربلند باشی

پاسخ دادن 0 0
به جان طارمی

به جان طارمی

بهترینی برای ما پرسپولیسی ها انشاالله هر کجا هستی پیروز و سربلند باشی

پاسخ دادن 0 0
فاطیما

فاطیما

آقا مهدی غلام درگاهتون چون شما خیلی برای سربلندی این تیم تلاش کردین من مدیون شما هستم وامروز من فقط به خاطر شما افتخار پرسپولیسی بودن مکنم عذ میخوام نارا حت نشینا امیدوارم سلم و سربلند باشید قربان شما فاطیما از دیار ممسنی????

پاسخ دادن 2 1
رزا

رزا

دوسست دارم تو قلبم جاته ب امید موفقیتت

پاسخ دادن 2 0
هانیه

هانیه

عاشقتم مهدی جون لطفا برگرد به پرسپولیس بهت احتیاج داریم

پاسخ دادن 2 1
کاپی

کاپی

سلام خوبید آقای طارمی من دوست دار م شما به تیم برگردید لطططفففففااااا

پاسخ دادن 2 0
Kosar

Kosar

مهدی جان خیلی آقایی اینو بدون خیلی دوست دارم

پاسخ دادن 5 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف