نمناک ورزشفوتبال آنالیز عملکرد مهدی طارمی در پرسپولیس
مهدی طارمی ، آنالیز عملکرد طارمی در پرسپولیس
مهدی طارمی مهاجم تیز هوش پرسپولیس به همان اندازه که در خلق موقعیت موثر است، به همان اندازه هم در از دست دادن موقعیت های گل تبحر دارد.
تاریخ انتشار : 26 دی 1395

مهدی طارمی مهاجم تیز هوش پرسپولیس

همه ی ما با مهدی طارمی مهاجم باهوش کشورمان آشنا هستیم.طارمی یکی از بهترین مهاجمان کشورمان محسوب می شود.موقعیت های گلی که طارمی در بازی بدست می آورد زیاد است اما چیزی که تپش قلب هواداران پرسپولیس را بیشتر می کند از دست دادن موقعیت های گل توسط مهدی طارمی است، توپ هایی که به راحتی می تواند گل شود.

مهدی طارمی بدون شک بهترین مهاجم پرسپولیس و البته یکی از بهترین مهاجمان ایران است. میزان موقعیت هایی که طارمی در طول 90 دقیقه به دست می آورد و می سازد شاید در حد استاندارهای جهانی باشد.

مهاجم تیز هوش پرسپولیس در اکثر حمله های پر تعداد این تیم تأثیر زیادی دارد و واقعا نمی شود از نقش پر رنگ طارمی در موفقیت های یکی، 2 سال اخیر سرپوشان به سادگی گذشت.

 

مهدی طارمی

عملکرد بهترین مهاجم ایران در پرسپولیس

کنار همه خوبی های طارمی نکته ای وجود دارد که شاید عملکرد او را تحت تأثیر قرار بدهد. طارمی به همان اندازه که در خلق موقعیت موثر است، به همان اندازه هم در از دست دادن موقعیت های گل تبحر دارد. شاید اگر خیلی ریز به عملکرد طارمی توجه کنیم، کاملا مشخص است که مهاجم اول پرسپولیس در هر بازی چند موقعیت مسلم گلزنی را از دست می دهد.

شاید بی اقرار بشود گفت طارمی در هر بازی بین 4 تا 6 موقعیت مسلم گلزنی را از دست می دهد تا یکی را تبدیل به گل کند. اگر طارمی در همان ابتدای بازی یکی از موقعیت ها را گل کند، نه خودش و نه پرسپولیسی ها تا پایان بازی استرس ندارند. 

مهدی طارمی

عملکرد بهترین مهاجم ایران در پرسپولیس

مقایسه عملکرد طارمی و مهاجمی مانند محسن خلیلی این نکته را ثابت می کند که مهاجم جوان این روزهای پرسپولیس چقدر در خراب کردن موقعیت ها و البته اعصاب هواداران تبحر دارد. محسن خلیلی مهاجمی بود که از 3 یا حداکثر 4 موقعیت در بازی یک گل به ثمر می رساند، مسئله ای که در مورد طارمی صدق نمی کند.

آنالیز عملکرد مهدی طارمی در پرسپولیس

آنالیز عملکرد مهدی طارمی در پرسپولیس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از افکارنیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف