نمناک ورزشفوتبال مهدی طارمی پس از بازی لخویا می رود؟
مهدی طارمی ، بازی پرسپولیس و لخویا
سرمربی پرسپولیس به شدت از رفتن مهدی طارمی از تیمش استقبال می کند، البته او از نظر فنی هیچ مشکلی با این بازیکن ندارد.
تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1396
بازدید : 2,630 نفر

آیا مهدی طارمی بعد از بازی با لخویا می رود؟ 

مهدی طارمی این روز ها با پیشنهادات زیادی از تیم های قطری، چینی و یکی دو تیم اروپایی مواجه شده است و تصمیم گرفته به هر شکلی که هست در تابستان ترانسفر شود. البته بیشتز از خود او، اطرافیانش دوست دارند این اتفاق رخ دهد چرا که اعتقاد دارند زندگی در تهران خیلی به صلاح ستاره محبوب پرسپولیس نمی تواند باشد. 

عواقب رفاقت با مسلمان

رابطه مهدی طارمی با محسن مسلمان آنقدر صمیمی شده که این دو بیشتر روز را با یکدیگر سپری می کنند. مهدی حتی تیپ هایش را هم از محسن الگوبرداری می کند و به طور کل طرز لباس پوشیدن وی با گذشته زمین تا آسمان فرق کرده است. این رفاقت عواقبی برای پرسپولیس و تیم برانکو داشته است. در مورد اعتصاب اخیر سرخپوشان هم این دو بازیکن نقش مهمی را ایفا کردند و این موضوع برای مسئولان باشگاه پرسپولیس و شخص علی اکبر طاهری هم گران تمام شد. پیش از این رفاقت محسن مسلمان و پیام صادقایان در پرسپولیس در نهایت برای هر دو بازیکن و همچنین پرسپولیس گران تمام شد و با توجه به این قضیه دوستان طارمی نگران این هستند او به سرنوشت صادقیان دچار شود و از این رو بهترین راهکار برای جدا کردن این دو دوست صمیمی را رفتن پسر بوشهری به خارج اروپا می دانند.

 

مهدی طارمی

پرسپولیس از ترانسفر مهدی طارمی استقبال می کند

 

طارمی قطر برو نیست

پپیشنهاداتی که از کشورهای قطری به طارمی رسیده از نظر مالی ایده ال است اما او هیچ تمایلی برای رفتن به کشورهای عربی را ندارد. پیشنهاد تیم چینی هم برای طارمی از نظر مالی خوب است و باشگاه پرسپولیس هم از آن استقبال کرده اما خود او مخالف است. طارمی دوست دارد در جام جهانی روسیه جز بازیکنان ثابت تیم ملی باشد و از این رو بسیار علاقمند راهی فوتبال اروپا شود. یکی از تیم ها پرطرفدار اروپایی برای دومین بار به طارمی پیشنهاد داده و این بازیکن این بار قصد رد کردن آن را ندارد. به زودی پیشنهاد رسمی این باشگاه به باشگاه پرسپولیس هم خواهد رسید.

 

برانکو موافق رفتن مهدی

سرمربی پرسپولیس به شدت از رفتن مهدی طارمی از تیمش استقبال می کند. البته او از نظر فنی هیچ مشکلی با این بازیکن ندارد و فقط از حواشی پیرامون او خسته شده است. راست و دروغش گردن راوی اما گفته می شود رفتارهای طارمی در تمرینات باب میل برانکو نیست و او تبدیل به پسر حرف گوش نکن پرسپولیس شده است. این دقیقا همان چیزی است که برانکو از آن نفرت دارد. شاید به خاطر همین بود که از چند ماه پیش خواهان گادمین منشا شد. حتی در روزهای اخیر هم که منشا به خاطر عدم دریافت پیش قراردادش از پرسپولیس در حال مذاکره با تیم های دیگر بود خود برانکو شخصا با این بازیکن تماس گرفته و قرار گذاشت و او را متقاعد کرد تا به پرسپولیس بیاید.
 
 
مهدی طارمی

پرسپولیس از ترانسفر مهدی طارمی استقبال می کند

 

جدایی بعد از بازی با لخویا؟

باشگاه پرسپولیس برای اینکه مشکلات مالی خود را تا حدی حل کند از ترانسفر مهدی طارمی استقبال می کند. مخصوصا طاهری و ترکاشوند که رابطه خوبی با این بازیکن ندارند. قرار بر این است که طارمی به همراه مدیربرنامه هایش بعد از بازگشت پرسپولیس از قطر به باشگاه رفته و در مورد ترانسفر شدن این بازیکن صحبت هایی نهایی را انجام دهند.

مهدی طارمی پس از بازی لخویا می رود؟

مهدی طارمی پس از بازی لخویا می رود؟
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 14
برگرفته از هفت صبح/ی
این مطلب مفید بود ؟ 7 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف