نمناک ورزشفوتبال خبری از محرومیت مهدی طارمی نیست
مهدی طارمی ، مهدی طارمی و محسن مسلمان
مهدی طارمی یک دقیقه هم محروم نمی شود چون مرتکب تخلفی نشده است و این می تواند خبر خوبی برای طرفداران پرسپولیس باشد.
تاریخ انتشار : 17 خرداد 1396

مهدی طارمی محروم نمی شود

یکشنبه گذشته یکی از سایت های خبری نوشت:مهدی طارمی مهاجم ملی پوش پرسپولیس با شکایت باشگاه ریزاسپور فصل آینده محروم می شود. همین خبر باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شد. مهدی طارمی پس از پایان لیگ پانزدهم راهی ترکیه شد و بعد از قبولی در تست پزشکی ریزاسپور پای برگه قراردادی را امضا کرد تا بازیکن این باشگاه شود. بعد از 10 روز مهدی طارمی هوای بازگشت به پرسپولیس به سرش زد و بدون اطلاع مدیران ریزاسپور به تهران برگشت.

شماره 9 قراردادی 2 ساله با پرسپولیس امضا کرد و در قهرمانی سرخپوشان تهرانی در لیگ شانزدهم تأثیرگذار ظاهر شد. از آن روز مسئولان ریزاسپور و ترکیه پیگیر ماجرا شده و شکایت خود را به فیفا ارسال کردند. در این رابطه عبدالصمد ابراهیمی وکیل مهدی طارمی به خبرورزشی گفت:«مهدی طارمی در ترکیه پای برگه ای را امضا کرد که رسمی شدن قراردادش با ریزاسپور منوط به صدور ITC این بازیکن توسط باشگاه پرسپولیس بود که صادر نشد. جالب آنکه باشگاه ریزاسپور ترکیه هم درخواستی برای صدور ITC نداشت. مطمئن باشید مهدی طارمی یک دقیقه هم محروم نمی شود چون مرتکب تخلفی نشده است...»

 

مهدی طارمی

طارمی یک فصل دیگر در پرسپولیس بازی می کند

 این می تواند خبر خوبی برای طرفداران پرسپولیس باشد و خیال آنها را راحت کند. مهدی طارمی یک سال دیگر و تا پایان لیگ هفدهم با پرسپولیس قرارداد دارد و با وجود داشتن پیشنهاد از اسکاتلند، چین و قطر می خواهد در تیمش بماند و به سرخپوشان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا کمک کند. شماره 9 پرسپولیس به دلیل عملکرد خوب در تیم باشگاهی و بازی های ملی شانس زیادی برای کسب عنوان مرد سال آسیا دارد و شایعه محرومیت یک ساله او هم صحت ندارد.


طارمی و مسلمان به متل قو رفتند
پس از بازی با لخویا اغلب بازیکنان پرسپولیس برنامه ریزی کرده و به سفر تفریحی رفتند. مهدی طارمی هم به اتفاق دوست صمیمی اش محسن مسلمان به شمال کشور و متل قو رفتند تا چند روزی را به دور از هیاهوی فوتبال سپری کنند. شنیدیم این دو امروز (سه شنبه) به تهران برمی گردند.

خبری از محرومیت مهدی طارمی نیست

خبری از محرومیت مهدی طارمی نیست
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبر ورزشی/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف