نمناک ورزشلیگ برتر مبلغ پیشنهادی الغرافه به مهدی طارمی لو رفت + جزئیات
مهدی طارمی ، شرایط الغرافه برای مهدی طارمی
باشگاه الغرافه قطر برای به خدمت گرفتن مهدی طارمی مهاجم تیم پرسپولیس درخواست خود را با جزئیات برای باشگاه پرسپولیس فرستاده است.
تاریخ انتشار : 13 دی 1396

جزئیات پیشنهاد تیم فوتبال الغرافه قطر به مهدی طارمی مشخص شد

باشگاه الغرافه قطر به صورت رسمی خواهان جذب مهدی طارمی مهاجم ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس شده و حتی درخواست خود را به این باشگاه فرستاده است.این باشگاه قطری برای نقل و انتقالات زمستانی خواهان مهدی طارمی شده و این در حالی است که هنوز تا پایان محرومیت این بازیکن زمان باقی مانده است.

باشگاه الغرافه از باشگاه پرسپولیس خواسته تا شرایط خود را برای این انتقال اعلام کنند و آنها برای جذب طارمی منتظر نظر مسئولان پرسپولیس هستند.

باشگاه پرسپولیس رسماً قصد فروش مهدی طارمی در نقل وانتقالات نیم فصل را دارد و در حال حاضر تنها پیشنهاد رسمی که برای جذب این بازیکن به این باشگاه رسیده از سوی باشگاه الغرافه است. باشگاه قطری حاضر است رقمی به باشگاه پرسپولیس برای گرفتن رضایت نامه او بدهد و مبلغی جداگانه نیز به خود طارمی به عنوان دستمزد پرداخت کند.
پرسپولیسی ها تا ظهر امروز مهلت دارند که پاسخ باشگاه الغرافه را بدهند. آن ها مبلغ رضایتنامه طارمی را 800 هزار دلار در نظر گرفتند اما رقم پیشنهادی الغرافه کمتر از این عدد است. این باشگاه حاضر است 500 هزار دلار به باشگاه پرسپولیس بدهد که این رقم برای پرسپولیسی ها آن قدر هم جذاب نیست چراکه آن ها در حال فروش آقای گل دو فصل گذشته فوتبال ایران هستند و این عدد برای فروش چنین بازیکنی خیلی هم جذاب نیست.

مهدی طارمی

مهدی طارمی

اما در طرف مقابل، پیشنهاد قطری ها برای خود مهدی طارمی وسوسه انگیز است. آن ها پیشنهاد داده اند که به خود طارمی به ازای 8 بازی باقی مانده تا پایان فصل 1.7 میلیارد تومان بدهند. برای فصل آینده هم 3.5 میلیارد تومان به مهدی طارمی پرداخت می شود تا این بازیکن برای یک فصل و نیم حضور در قطر، بیش از 4.5 میلیارد تومان بگیرد. قطعا این رقم در فوتبال ایران به طارمی پرداخت نمی شود و همین باعث وسوسه شدن این مهاجم خواهد شد.
باید دید تا ظهر امروز که مهلت پاسخ دادن به باشگاه قطری به پایان می رسد، طارمی و پرسپولیس چه پاسخی به این تیم می دهند.

مبلغ پیشنهادی الغرافه به مهدی طارمی لو رفت + جزئیات

مبلغ پیشنهادی الغرافه به مهدی طارمی لو رفت + جزئیات
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از خبر آنلاین / ر
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف