نمناک ورزشفوتبال واکنش وکیل باشگاه پرسپولیس به صحبت های مهدی طارمی
مهدی طارمی ، اظهارات مهدی طارمی در برنامه نود
گویا اظهارات اخیر مهدی طارمی احتمال بخشیده شدن پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات تابستانی را به صفر رسانده است.
تاریخ انتشار : 4 بهمن 1396

واکنش به اظهارات مهدی طارمی در برنامه نود

مهدی طارمی در آخرین اظهاراتش در مورد زمان عقد قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس (قرارداد فصل گذشته اش) مدعی شد این قرارداد را بعد از بازگشت از ترکیه و در واقع بعد از قرارداد با ریزه اسپور، امضا کرده است. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس در نامه ای به فیفا مدعی شده بود با طارمی قبل از رفتن به ترکیه قرارداد امضا کرده بود.

طارمی مدعی شده که با هماهنگی با مسئولان باشگاه پرسپولیس و وکیلش به فیفا دروغ گفتند که قبل از عقد قرارداد با باشگاه ریزه اسپور قرارداد وی با باشگاه پرسپولیس امضا شده است. این صحبت های طارمی با واکنش وکیل سوئیسی باشگاه پرسپولیس که درگیر پرونده این باشگاه در فیفاست مواجه شده و او پرسپولیسی ها را تهدید کرده که از پیگیری این پرونده انصراف خواهد داد.

گویا اظهارات اخیر طارمی احتمال بخشیده شدن پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات تابستانی را به صفر رسانده است.

مهدی طارمی

مهدی طارمی

وقتش رسیده که زلزله خبری ایجاد شود

وکیل باشگاه پرسپولیس پس از اظهارات مهدی طارمی در برنامه نود در خصوص محرومیت باشگاه پرسپولیس با انتشار پستی اینستاگرامی اظهار داشت زمان آن رسیده که باشگاه پرسپولیس با انتشار برخی از اسناد زلزله خبری ایجاد کند.
وکیل باشگاه پرسپولیس با انتشار پستی در اکانت اینستاگرام خود درباره اظهارات مهدی طارمی در برنامه نود نوشت:
با سلام و احترام. یادم نمیره جوسازی هایی که پس از برگشت طارمی صورت گرفت و البته همه آرشیو این موارد توسط طرف ترکیه ای برای اثبات تخلف طارمی به فیفا ارسال شد و علیرغم وجود تعهدنامه 24 فروردین 95 و نشر توافق در رسانه ها از جمله سایت 90 طارمی محکوم و در کمال ناباوری پرسپولیس محروم شد. وقتی مستندات به وکیل سوییسی ارسال شد ایشان کتباً اعلام نمود مستندات شما کامل و احتمال موفقیت شما بسیار بالاست. اکنون که نزدیک جلسه رسیدگی است دوباره 90 و متأسفانه این بار با توسل به طارمی که از ایران رفته، دوستان ترک ها هیچ دفاعی در خصوص استیناف باشگاه ارسال ننمودند ولی واقعاً دلیل این همه کینه توزی در شب جلسه دادگاه عالی ورزش را نمی دانم. اما متوجه شدم چرا وکیل سوییسی با فوریت تهدید به استعفا نمود شاید وقتش باشد مدیریت باشگاه یکسری اسناد که زلزله خبری را ایجاد می کند رو منتشر کنه.
دشمن دانا که غم جان خورد، بهتر از آن دوست که نادان بود.

واکنش وکیل باشگاه پرسپولیس به صحبت های مهدی طارمی

واکنش وکیل باشگاه پرسپولیس به صحبت های مهدی طارمی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از نود- طرفداری / ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف