نمناک ورزشفوتبال تکرار ماجرای مهدی طارمی با سروش رفیعی ؟!
مهدی طارمی ، سروش رفیعی
در حالی که باشگاه پرسپولیس هنوز برای طارمی بازیکن سابقش تاوان می دهد و مسئولان این باشگاه در تلاش برای کاهش جرایم و لغو محرومیت هستند، صحبت از یک شکایت دیگر برای سروش رفیعی و پرسپولیس است.
تاریخ انتشار : 30 فروردین 1397

تکرار ماجرای تلخ طارمی با رفیعی

 روز قبل بود که رسانه ها از شکایت مجدد باشگاه فولاد خوزستان تیم قبلی سروش رفیعی به کمیته انضباطی علیه این بازیکن و باشگاه پرسپولیس اطلاع دادند.
فولادی ها مدعی هستند، این بازیکن 38 روز دیگر با سرخ پوشان خوزستانی قرارداد دارد و باید تا آخر قرارداد خود برای این تیم به میدان برود و بنابراین زمانی که خدمت سربازی اش در تراکتورسازی تبریز به پایان رسید و راهی پرسپولیس شد، کار غیرقانونی صورت گرفته و هر دو طرف ماجرا باید پاسخ گو باشند.
طبق قرارداد نخست ثبت شده سروش رفیعی با باشگاه فولاد خوزستان، این بازیکن تا پایان فصل 94 با این باشگاه قرارداد داشت، منتها در تاریخ 19 فروردین ماه 94 برای پشت سر گذاشتن خدمت سربازی اعزام شد. با توجه به این که لیگ سال 94 در تاریخ بیست وپنجم اردیبهشت ماه به پایان رسید، طبیعتا این بازیکن باید پس از پشت سرگذاشتن خدمت سربازی خود، 38 روز باقی مانده از زمان قراردادش را در تیم فولاد خوزستان پشت سر می گذاشت ولی او با امضای قراردادی 6 ماهه به پرسپولیس پیوست و حالا هم بازیکن الخور قطر است.
 
 مهدی طارمی

تکرار ماجرای تلخ مهدی طارمی با سروش رفیعی

هرچند پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت که شکایتی از باشگاه فولاد به دست آن ها نرسیده ، منتها شکایت فولاد شکایت تازه ای نیست و این همان شکایت سابق است که مجدد به جریان افتاده است. روزی که سروش رفیعی از تراکتورسازی جدا شد، فولادی ها معتقد بودند این بازیکن همچنان با آن ها قرارداد دارد و باید به این تیم برگردد.
رفیعی ولی به پرسپولیس پیوست تا خوزستانی ها علیه او و پرسپولیس به سبب فسخ غیر قانونی قرارداد و تحریک به فسخ شکایت کنند. آن ها خواستار محرومیت ٤ ماهه رفیعی، محرومیت پرسپولیس از 2 پنجره نقل و انتقالات و پرداخت غرامت شده بودند.
درست مانند همان رایی که فیفا در پرونده مهدی طارمی و باشگاه ریزه اسپور ترکیه صادر کرده بود. این شکایت در کمیته انضباطی مطرح شد و با تاسیس کمیته تعیین وضعیت، پرونده به این کمیته ارجاع گردید.
پرونده مدتی است در کمیته تعیین وضعیت تحت بررسی است و گویا دلایل موجود چندان به نفع رفیعی و پرسپولیس نیست و ٣٨ روز باقی مانده قرارداد رفیعی، معضلی است که می تواند ایجاد دردسر کند و همان بلایی را سر پرسپولیس بیاورد که پرونده ریزه اسپور و طارمی سر سرخ پوشان آورد.
 
سروش

خدمت سربازی سروش رفیعی در باشگاه تراکتورسازی تبریز

این که بیان می شود پرسپولیس باید در دفاعیاتش اعلام کند چون باقی مانده مدت قرارداد سروش رفیعی کمتر از یک نیم فصل است بنابرین اعتبار ندارد، دفاع موجهی نیست و عملا اقرار به این است که پرسپولیس از این که این بازیکن ٣٨ روز با فولاد قرارداد داشته، با خبر بوده است.
البته عقد قرارداد کمتر از یک نیم فصل مشروعیت ندارد منتها اگر قراردادی قبلا قانونی منعقد شده و باقی مانده آن کمتر از یک نیم فصل باشد، ایرادی ندارد و باید باقی مانده را در اختیار باشگاه صاحب قرارداد گذاشت. به عنوان مثال محسن ربیع خواه بازیکن پرسپولیس که چند روز پیش رباط پاره کرد، یک فصل دیگر هم قرارداد دارد.
دوران نقاهت این بازیکن پس از اتمام نیم فصل لیگ هجدهم تمام می شود و زمانی که برمی گردد کمتر از نیم فصل به پایان بازی ها باقی مانده. اگر این گونه استدلال شود بنابرین ربیع خواه هم نباید برگردد؟ باشگاه پرسپولیس که تجربه تلخی بابت این نوع شکایت و عقد و فسخ قرارداد دارد و یک بار به واسطه ماجرای مهدی طارمی و باشگاه ریزه اسپور ترکیه حسابی نقره داغ شده، نباید اجازه تکرار آن را بدهد، به خصوص اینکه هنوز پرونده طارمی و ریزه اسپور به کل بسته نشده است.
 
سروش رفیعی

مدت قراراداد سروش رفیعی با باشگاه پرسپولیس

وثوق احمدی:شکایت فولاد از سروش رفیعی بوده، نه از تیم پرسپولیس

باشگاه فولاد به خاطر بازنگشتن سروش رفیعی پس از دوران سربازی به این تیم، از بازیکن سابق خود شکایت کرده است.

سروش رفیعی بازیکن حال حاضر الخور قطر بابت یک پرونده که مربوط به سال گذشته در ایران است، درگیر شده است. ماجرا از این قرار است که باشگاه فولاد به خاطر اینکه رفیعی پس از گذراندن دوران سربازی خود در تراکتور، به اهواز بازنگشته و به 38 روز باقی مانده از قراردادش با این تیم پایبند نبوده، شکایتی علیه او تنظیم کرده است و از کمیته تعیین وضعیت درخواست رسیدگی داشته است.

تکرار ماجرای مهدی طارمی با سروش رفیعی ؟!

تکرار ماجرای مهدی طارمی با سروش رفیعی ؟!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از آخرین خبر/ورزش سه/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف