مهدی طارمی

هزینه جدایی مهدی طارمی از الغرافه چقد برایش تمام میشود

تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67714زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهدی طارمی بازیکن آزاد الغرافه نیست و شنیده می شود این مهاجم ملی پوش قطری ها باید برای جدایی از این تیم نزدیک به 10 میلیارد خرج کند.

مهدی طارمی برای جدایی از الغرافه در قراردادش بند گذاشت

مهدی طارمی که بعد از دو فصل آقای گلی در ایران و پرسپولیس راهی قطر شد و با تیم الغرافه قرارداد امضا کرد، فرصت این را دارد که بعد از جام جهانی و با درخشش در این بازی ها راهی یک تیم اروپایی شود. این اما در حالی است که باید توجه داشت طارمی بازیکن آزاد الغرافه نخواهد بود و شنیده می شود مهاجم ملی پوش قطری ها باید برای جدایی از این تیم نزدیک به 10 میلیارد خرج کند!

هنوز معلوم نیست طارمی چه تصمیمی درباره آینده اش خواهد گرفت. او که زمانی مدعی بود تحت هیچ شرایطی به لیگهای عربی نمی رود، نهایتا زیر حرفش زد و راهی قطر شد و شاید زندگی راحت در این کشور عربی حوزه خلیج فارس و البته ازدواج قریب الوقوع طارمی با همسر بازیگرش( حتما شایعات در این زمینه را شنیده اید) باعث شود که مهدی قید پیشرفت فوتبالی اش را بزند و به فکر درآوردن دلارهای بیشتری از فوتبالش باشد.

مهدی طارمی

شرایط جدایی مهدی طارمی ار الغرافه

طارمی و سحر قریشی؛ ازدواجی که نزدیک است؟!

داستان بازیگران و فوتبالیست ها در سال های اخیر فینال جنجالی کم نداشته است. اما در این میان داستان مهدی طارمی و سحر قریشی همچون داستان لیلی و مجنون همه گیر شد. داستان از آن جا آغاز شد که یکی از دوستان سحر قریشی که به بهانه دیدن بازی پرسپولیس در برابر الهلال به امارات سفر کرده بود؛ به بهانه تولد سحر قریشی پستی گذاشت که این پست توسط مهدی طارمی لایک شد! این موضوع شایعاتی را که در این مورد وجود داشت، شدت بخشید و وقتی چندی بعد ویدیویی نیز از این دو چهره پخش شد؛ سیلی بود که دیگر نمی شد جلویش را گرفت.

حالا دیگر می شود گفت انتشار فیلم کوتاهی که از بازارهای ساحلی قطر گرفته شده بود و به آنها منتسب شد، زندگی این دو سوپراستار را وارد ابعاد جدیدی کرده است.

مهدی طارمی

 شایعات ازدواج مهدی طارمی با بازیگر معروف

این قبل از هر چیز تأییدکننده خبری می تواند باشد که چند ماهی بود سر زبان ها بود و حتی روزنامه خبر ورزشی نوشته بود که «طارمی از مسئولان باشگاهش خواسته برای یکی از بازیگران زن سینمای ایران که او را نامزدش معرفی کرده، ویزای اقامت در قطر بگیرند». آن زمان گفته شد چنین چیزی صحت ندارد و رابطه این دو ستاره اصلا جدی نبوده و با انتقال ستاره فوتبال به قطر، ارتباط آنها قطع شده است. حالا به نظر می رسد این ماجرا از همان ابتدا هم جدی بوده و باید ترانه مبارک بادا را به زودی برای این دو ستاره بخوانیم.

هزینه جدایی مهدی طارمی از الغرافه چقد برایش تمام میشود

2.56
این مطلب مفید بود ؟33
برگرفته از آی اسپورت /24 / ر
برچسب :
وبگردی