نمناک اخبارورزشی وضعیت مهدی قائدی از زبان پزشک معالجش
مهدی قائدی ، مهدی قائدی استقلال
دکتر رحمانیان پزشک معالج مهدی قائدی در خصوص آخرین وضعیت بازیکن استقلال پس از تصادف شدید توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 10 بهمن 1396

وضعیت مهدی قائدی به روایت دکتر رحمانیان

رحمانیان پزشک معالج مهدی قائدی در پاسخ به این سوال که آیا او به تهران منتقل می شود یا خیر، گفت:معلوم نیست این بیمار چه زمانی از دستگاه جدا می شود، اگر فردا یا پس فردا دستگاه جدا شود، باید به مدت یک هفته به صورت مطلق بیمار استراحت کند تا شرایط اش طبیعی شود و مطمئن شویم که خون ریزی او را تهدید نمی کند و سپس درباره انتقال به تهران تصمیم گیری می کنیم.

رحمانیان در ادامه افزود:حدود ساعت 2 بامداد قائدی به بیمارستان خلیج فارس رسید؛ به دلیل خونریزی که داشت سطح هوشیاری اش نسبتا پایین بود. مشخص شد خونریزی داخل شکم وجود دارد، اما طحال نیست. سریع داخل اتاق عمل رفتیم. داخل اتاق عمل خونریزی شدید وجود داشت، اما کنترل شد.

جراح قائدی ادامه داد:نوع آسیب طوری است که احتمال خونریزی مجدد طی روز های آینده وجود دارد. این به آگاهی خانواده و پزشکان بیمار رسیده و گفتیم احتمال عمل مجدد وجود دارد. از صبح تاکنون که عمل تمام شده خونریزی اضافه نشده و علائم حیاتی پایدار است. آزمایش های بیمار به مرور درست شده و خودمان هم بیمار را به صورت عمدی بیهوش نگه داشتیم تا راحت تر با این استرس کنار بیاید و امیدواریم از فردا اگر شرایط محیا باشد، به هوش می آوریمش.

جراح قائدی درباره میزان دوری او از میدان مسابقه گفت:همان گونه که پیش از این گفتم، اگر یک فرد عادی دچار این حادثه شود باید 2 ماه استراحت کند و از فعالیت سنگین دوری کند، اما در مورد مهدی قائدی و بازگشت او به فوتبال نمی توانم اظهار نظر دقیقی انجام دهم و این موضوع باید از طریق پزشکان متخصص انجام شود.

آخرین وضعیت مهدی قائدی پس از تصادف خونین بوشهر

وضعیت مهدی قائدی از زبان پزشک معالجش
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف