نمناک ورزشگوناگون اعتراض وکیل مهدی قائدی به کروکی تصادف
مهدی قائدی ، پرونده مهدی قائدی
وکیل مهدی قائدی نسبت به نظریه کارشناس تصادفات در خصوص راننده خودروی ام وی ام اعتراض کرد.
تاریخ انتشار : 22 بهمن 1396

اعتراض وکیل مهدی قائدی به کروکی در بوشهر

وکیل مهدی قائدی روز شنبه لایحه اعتراض نسبت به نظریه کارشناس تصادفات را در دادیاری شعبه اول دادسرای بوشهر ثبت کرد.
به دنبال اعلام نظریه کارشناس تصادفات مبنی بر اینکه " به نظر می رسد مهدی قائدی راننده خودرو ام وی ام بوده" فضیله زارعی وکیل این بازیکن روز گذشته با حضور در دادیاری شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب بوشهر نسبت به این نظریه لایحه اعتراضی را تقدیم و حسین زاده دادیار رسیدگی کننده پرونده دستور ثبت آن را صادر کرد.

مهدی قائدی


زارعی در لایحه خود اعلام کرده که کارشناس نمی تواند بر حسب حدس و گمان اعلام نظر کند و درج عبارت " به نظر می رسد" دلالت بر غیر قطعی بودن نظر کارشناس دارد. بر همین مبنا این وکیل خواستار بازبینی دوربین های مسیر و استماع شهادت شهود شده است.

تشکیل پرونده قضایی برای مهدی قائدی

 دادستان بوشهر خبر از تشکیل پرونده قضایی برای تصادف قائدی در بوشهر داد.
دادستان بوشهر درباره شرایط پیگیری ها برای مشخص شدن وضعیت تصادف مهدی قائدی بازیکن استقلال تهران و فوت یکی از سرنشینان این ماشین، گفت:در خصوص این حادثه که منجر به فوت و ایراد صدمه بدنی شده، در شعبه اول دادیاری دادسرای عمومی وانقلاب بوشهر پرونده ای تشکیل شده و نظریه کارشناس راهنمایی و رانندگی در خصوص علت وقوع حادثه نیز اخذ گردیده است. تحقیقات بیشتر از مهدی قائدی منوط به مساعد تر شدن وضعیت جسمانی او است.مهدی قائدی روز گذشته پس از گذارندن دوره نقاهت عمل پس از تصادف سنگینش از ییمارستان مرخص شده و در حال حاضر حال عمومی او خوب است.

اعتراض وکیل مهدی قائدی به کروکی تصادف

اعتراض وکیل مهدی قائدی به کروکی تصادف
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از ورزش3 ، خبرآنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف