نمناک فرهنگ و هنرچهره ها اظهارات مهدی مظلومی درباره اخراج بازیگران شبکه جم
مهدی مظلومی ، مهدی مظلومی کارگردان
مهدی مظلومی می گوید: حرفه ای ها قرار نیست به ایران برگردند و تنها حقوق مفت خورها، قطع شد.
تاریخ انتشار : 9 آبان 1395
بازدید : 5,021 نفر

مهدی مظلومی :بازیگران اخراج شده مفت خور بودند

مهدی مظلومی کارگردان پرکار ایرانی است که در روزهایی که تب رفتن به شبکه جم بالا گرفته بود به اعضای این شبکه پیوست و به فیلمسازی برای این شبکه پرداخت . مهدی مظلومی، کارگردانی ایرانی که بیشتر آثار وی در ژانر کمدی خلاصه می شود، در خصوص وضعیت فعلی فیلمسازی خود در شبکه جم سخن گفت. او که بیشتر با سریال هایی نظیر «بدون شرح» و «کمربندها را ببندیم» در بین عموم مردم شناخته می شود، در حال حاضر مشغول ساخت چهارمین فیلم خود به نام «ساحل تا دریا» است.

روزنامه وقایع اتفاقیه اظهارات مهدی مظلومی را که به عنوان کارگردان، چند پروژه برای شبکه"جم" ساخته است و به گفته خودش، تا دو سال نیز برای همکاری با این شبکه قرارداد دارد،منتشر کرد.

مهدی مظلومی می گوید:حرفه ای ها قرار نیست به ایران برگردند و تنها حقوق مفت خورها، قطع شد. او درباره نامه مدیر شبکه جم، گفت:در ایران، این خبر، بد تفسیر شده است؛ قبلا هر کسی در جم بود، حقوقِ ثابت می گرفت اما بعضی ها کار نمی کردند و مدیریت اعلام کرد که به کسانی که کار نمی کنند، مفت می خورند و مفت راه می روند، دیگر حقوق نمی دهد.

مهدی مظلومی

مهدی مظلومی کارگردان ایرانی شبکه جم

مهدی مظلومی در پاسخ به این سؤال که آیا ممکن است کسانی که از طرف مدیر جم، حقوقشان قطع شده به فکر بازگشت به ایران باشند، اظهار کرد:این افراد، تقریبا همه شان پناهنده بودند و چون نتوانستند بعد از یکسال برای خودشان اتفاقی را رقم بزنند، پای این نامه به میان آمد؛ ولی از عوامل حرفه ای، هیچ کس قصد بازگشت به ایران را ندارد. مظلومی درباره اینکه بعضی از این افراد با نوشتن نامه به مسئولان ایران، خواستار بازگشت شده اند، مدعی شد:این موضوع، به هیچ عنوان صحت ندارد و تا به حال هیچ کدام از آن ها نامه ای ننوشته اند.

اظهارات مهدی مظلومی درباره اخراج بازیگران شبکه جم

اظهارات مهدی مظلومی درباره اخراج بازیگران شبکه جم
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از الف / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف