نمناک اخبارجامعه “مهدی هاشمی” رفسنجانی وارد زندان اوین شد + فیلم و عکس
مهدی هاشمی ، مهدی هاشمی رفسنجانی
“مهدی هاشمی” رفسنجانی با بدرقه محسن، یاسر و فاطمه هاشمی و مادرش عفت مرعشی جهت گذراندن دوره 10 ساله حکم زندان خود وارد اوین شد.
تاریخ انتشار : 18 مرداد 1394
بازدید : 23,089 نفر

مهدی هاشمی که برای اجرای حکم خود مقابل زندان اوین حاضر شده بود پس از خداحافظی با اعضای خانواده اش و برخی از همراهانش وارد زندان اوین شد.

فاطمه و محسن هاشمی، عفت مرعشی، علیزاده طباطبایی و سید وحید ابوالمعالی وکلای مهدی هاشمی و چند نفر دیگر مهدی هاشمی را همراهی می کردند.

مهدی هاشمی در بدو ورود به محوطه مقابل اوین متنی را در جمع خبرنگاران قرائت کرد.

به گزارش ایسنا، مهدی هاشمی پس از حضور در محوطه مقابل بازداشتگاه اوین در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه نظر شما درباره حکم دادگاه چیست؟ مبادرت به قرائت یک متن کرد.

 

 مهدی هاشمی خطاب به خبرنگاران به خصوص تصویربرداران با بیان این که «از شما می خواهم تمام این «فیلم» را به طور کامل پخش کنید.» اعتقادات و دیدگاه های خود در مورد حکمش را به این شرح قرائت کرد:

«بسم الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگ و فهیم ایران!

اکنون که بر اساس محاکم قضایی برای تحمل کیفری که آن را عادلانه و قانونی ندانسته بلکه اغراض سیاسی را در آن عامل اصلی می دانم مهیا گشته ام، به عنوان یک عضو خانواده بزرگ انقلاب اسلامی که همواره در خدمت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بوده و خواهم بود به منظور صیانت و دفاع از حیثیت و شخصیت مبارز و نستوه، خستگی ناپذیر یار دیرینه و وفادار حضرت امام خمینی(ره) و همراه و وفادار همیشگی مقام معظم رهبری، پدر بزرگوارم و با توجه به عدم پذیرش خواست اینجانب مبنی بر علنی برگزار شدن دادگاه بار دیگر درخواست اجازه پخش کامل و بدون حاشیه کلیه جلسات محاکمه اینجانب از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را داده ام و امیدوارم که این تقاضا مورد پذیرش واقع شود. رجاء واثق دارم که این اقدام از سوءاستفاده افراد افراطی و مغرض در ضربه زدن به یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران پیشگیری خواهد کرد.


در ادامه تصاویر مربوط به حضور مهدی هاشمی مقابل بازداشتگاه اوین را ملاحظه می کنید.

مهدی هاشمی در زندان

مهدی هاشمی در زندان

مهدی هاشمی در زندان

مهدی هاشمی در زندان

مهدی هاشمی در زندان

عکس:محسن عطایی(خبرگزاری فارس)


* فیلم خداحافظی خانواده رفسنجانی از مهدی 

 

 

* فیلم ورود مهدی هاشمی به زندان 

مهدی هاشمی رفسنجانی وارد زندان اوین شد + فیلم و عکس

“مهدی هاشمی” رفسنجانی وارد زندان اوین شد + فیلم و عکس
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 55
این مطلب مفید بود ؟ 39 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف