مهران احمدی

ماجرای عاشق شدن مهران احمدی در یک نگاه

تاریخ انتشار : 11 تیر 1396کد مطلب : 52162زمان مطالعه : 3 دقیقه
مهران احمدی بازیگر نقش شکیب شب گذشته مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد و از ماجرای ازدواج و عاشق شدن در یک نگاه گفت.

مهران احمدی بازیگر نقش شکیب در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته دهم تیرماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری به علت کمردرد شدید این برنامه را به صورت نشسته اجرا کرد و از بینندگان به دلیل اینکه نمیتواند حرکت کند عذرخواهی کرد.

مهران احمدی بازیگر نقش شکیب و بهبود فریبا مهمان شب گذشته برنامه دورهمی شد و بعد از سلام و احوال پرسی با مردم از جدی بودن در کارش گفت و ادامه داد:بعد از ناموس این حرفه برایم مهم ترین چیز در دنیاست و در آن بسیار جدی هستم چون 25 سال از عمرم را برای آن گذاشته ام و شب روزم با فکر بازیگری گذشته است. به نظر من نسل جوان ، نسل کم دغدغه تری نسبت به گذشته است و در حال حاضر مردم به بازیگری به عنوان یک سرگرمی نگاه میکنند.

خاطره مهران احمدی از خاله پیرش در دورهمی

مهران احمدی ادامه داد :زمانی که من به دانشکده رفتم و بازیگری خوندم یک خاله پیر داشتم که از من پرسید چه درسی خوانده ای وقتی گفتم بازیگری تعجب کرد و پرسید مگر بازیگری هم درس خواندن و لیسانس دارد؟ حالا که خوانده ای بلندشو و کمی برایمان برقص .... باید بگویم که نگاه مردم به بازیگری جدی نیست. من سال 73 وارد دانشکده بازیگری دانشگاه تهران شدم و قبل از آنهم تئاتر کار میکردم و در حال حاضر 44 سال سن دارم.

بازیگر نقش شکیب از مهارتش در حرفه آشپزی گفت و ادامه داد :اگر روزی نتوانم بازی کنم حرفه های دیگری بلد هستم که بتوانم از طریق آنها کسب درآمد کنم . مثلا من آشپز خوبی هستم و انواع خورش ها و کباب را عالی درست میکنم و بیزینس من بسیار خوبی نیز هستم.

ماجرای ازدواج مهران احمدی

مجری دورهمی از مهران احمدی پرسید عاشق شدی؟ بازیگر پایتخت گفت :بله عشق من و همسرم در یک نگاه رخ داد و در اولین نگاه عاشق هم شدیم و این عشق به ازدواج ختم شد و دختری به نام باران دارم که به همراه همسرم در استودیو حاضر هستند. ما مراسم عروسی نگرفتیم و بعد از عقد راهی خانه خودمان شدیم.

مهران احمدی

مهران احمدی در دورهمی

مهران احمدی در برنامه شب گذشته دورهمی گفت :من دوست دارم مردم خودم را بشناسند نه اینکه اگر من را در خیابان دیدند با نام کاراکترهای شخصیتی فیلم ها از من نام ببرند و من را بهبود فریبا یا شکیب خطاب کنند.

خیلی از مردم از من درباره اینکه چرا با مجموعه پایتخت همکاری نکردم سوال میکنند که باید بگویم:من هیچ اختلاف یا مشکل مالی با عوامل پایتخت نداشتم فقط اینکه هرکس در زندگی خودش برنامه ریزی هایی دارد . من کمدین نیستم و دوست ندارم صرفا در یک نقش کمدی بمانم و از تکراری شدن نقش بهبود میترسیدم به همین دلیل از این مجموعه جدا شدم اما باید بگویم که بهترین روزهایم را در این سریال گذراندم.

مهران احمدی در یک شوخی با نام مهران در دورهمی گفت :ما در سینما با تعدد مهران ها روبه رو هستیم و به نظرم باید لایحه آن را به مجلس بدهیم و بدتر از همه نام احمد مهران فر است که من را بیچاره کرده ....

بازیگر نقش بهبود فریبا در پایتخت درباره اینکه بی منطقی حالش را بد میکند و زود عصبانی میشود گفت و خودش را به یک آچار فرانسه تشبیه کرد زیرا همه کار در سینما انجام داده است تا به جایگاه فعلی اش رسیده است . این بازیگر سینما و تلویزیون درباره بزرگترین ترس و امید زندگی اش یعنی دخترش باران گفت و یک قاب دست ساز بسیار زیبا که با مواد بازیافتی تهیه شده بود را به موزه دورهمی هدیه داد.

ماجرای عاشق شدن مهران احمدی در یک نگاه

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
نظرات
وبگردی