نمناک فرهنگ و هنرچهره ها روایت مهران احمدی از انفجار فرودگاه آتاتورک استانبول
فرودگاه آتاتورک ، مهران احمدی
مهران احمدی به همراه ریما رامین فر و امیرحسین رستمی که در لحظه انفجار تروریستی در فرودگاه آتاتورک حضور داشتند از این حادثه جان سالم به در بردند.
تاریخ انتشار : 10 تیر 1395

روایت بازیگر معروف از حادثه فرودگاه آتاتورک

امیرحسین رستمی ، ریما رامین فر و مهران احمدی سه بازیگر سرشناس کشورمان در فرودگاه آتاتورک استانبول حضور داشتند و خوشبختانه قبل از شروع انفجار های تروریستی آنجا را ترک کردند. اما روایت فرودگاه آتاتورک را لحظاتی پیش از انفجار از زبان مهران احمدی بخوانید .

مهران احمدی بازیگر سینما در خصوص حضور ریما رامین فر، امیرحسین رستمی و خودش در فرودگاه ترکیه و انفجاری که رخ داد، گفت:همه ما برای انجام یکسری کارها به ترکیه رفته بودیم که در روز واقعه به استانبول آمدیم و در فرودگاه منتظر پرواز نشستیم.

 فرودگاه آتاتورک استانبول

روایت لحظاتی پیش از انفجار فرودگاه آتاتورک از زبان مهران احمدی

مهران احمدی افزود:قبل از پرواز به ایران، کیف دستی ریما رامین فر که پاسپورت و بقیه مدارک وی در آن بود گم شد و به اتفاق گفتیم، اگر پیدا نشد شب در فرودگاه  آتاتورک می مانیم و فردا از طریق کنسول گری برای دریافت پاسپورت و بقیه مدارک وی اقدام می کنیم؛ چون از آنجایی که رامین فر مدارک نداشت نمی توانستیم به هتل بازگردیم.

وی ادامه داد:نمی دانم چه چیزی باعث شد که بیکار ننشینیم و پیگیر پیدا شدن پاسپورت رامین فر شویم. حدس زدیم که به احتمال زیاد کیف درون تاکسی افتاده باشد. خوشبختانه تاکسی که ما را به فرودگاه آتاتورک آورد، متعلق به هتل محل اقامت ما بود و از آن طریق توانستیم تاکسی را پیدا کرده و کیف با محتویات آن را برگردانیم.

این بازیگر اضافه کرد:ساعت دو بود که از فرودگاه آتاتورک ترکیه به سمت ایران پرواز کردیم که ظاهرا دو ساعت بعد از ما این انفجار رخ داد و الان بقیه بچه ها بجز من که در شمال ایران هستم، در تهران حضور دارند.

گفتنی است؛ امیر حسین رستمی، ریما رامین فر و مهران احمدی ساعتی قبل از این انفجار در فرودگاه آتاتورک ترکیه حضور داشتند. این حادثه شب گذشته اتفاق افتاد.

روایت مهران احمدی از انفجار فرودگاه آتاتورک استانبول

روایت مهران احمدی از انفجار فرودگاه آتاتورک استانبول
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف