مهران احمدی

مهران احمدی پس از پایتخت 3 شهردار می شود!

تاریخ انتشار : 17 فروردین 1393کد مطلب : 6374زمان مطالعه : 1 دقیقه
بازیگر نقش بهبود فریبا در سریال پایتخت 3 که پیش تر نقش شکیب در سریال باران را بازی کرده بود پس از مدت ها قصد دارد در نقش یک شهردار در نمایش دن کامیلو به کارگردانی کوروش نریمانی ایفای نقش خواهد کرد.

نمایش «دن کامیلو» نوشته و کار کوروش نریمانی با حضور بازیگرانی همچون سیامک صفری ، مهران احمدی ، فریده سپاه منصور ، الیکا عبدالرزاقی ، مهدی بجستانی ، هوتن شکیبا و بهرام افشاری به صحنه می رود.

این نمایش از اوایل اردیبهشت ماه در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه خواهد رفت.

نمایش دن کامیلو

 

 مهران احمدی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون بعد از مدت ها دوری از تئاتر با نمایش «دن کامیلو» کار جدید کوروش نریمانی به صحنه بر می گردد.

مهران احمدی


کوروش نریمانی که 9 سال پیش این نمایش را در تالار «چهارسو» تئاتر شهر اجرا کرده بود ، درباره تفاوت های دومین اجرای این اثر نمایشی توضیح داد:مسلما تغییراتی در شکل و شیوه اجرا خواهیم داشت و با توجه به تغییر سالن ، سعی می کنیم نمایش شکل اجرایی بهتری پیدا بکند.
 

علی صادقی و شهرام حقیقت دوست در نمایش دن کامیلو

این نمایش سال 84 با بازی بازیگرانی چون سیامک صفری، محمد رضا جوزی، شهرام حقیقت دوست، رؤیا میرعلمی و فرزانه ارسطو در تالار چهارسو تئاتر شهر به صحنه رفت و با استقبال تماشاگران روبرو شد. نریمانی همان سال به عنوان یکی از کارگردان های برگزیده انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر را جایزه گرفت و برای نگارش نمایش نامه «دن کامیلو» نیز نمایشنامه نویس برگزیده کانون ملی منتقدان تئاتر شد.

 

مهران احمدی ، مهران احمدی در نقش شهردار

3.211
این مطلب مفید بود ؟74
برگرفته از ایسنا - / ک
نظرات
وبگردی