نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون مهران رجبی به سرزمین کهن پیوست + عکس
مهران رجبی ، مهران رجبی بازیگر
مهران رجبی در فاز سوم سریال سرزمین کهن ،میانسالی نقشی را ایفا می کند که محسن تنابنده دوران جوانی آن را در فازهای قبل بازی کرده است.
تاریخ انتشار : 25 مهر 1395
بازدید : 1,256 نفر

مهران رجبی نقش تنابنده را بازی خواهد کرد

مهران رجبی برای نخستین بار در مجموعه تلویزیونی « بچه های مدرسه همت » به کارگردانی رضا میرکریمی در نقش ناظم ایفای نقش کرد و توسط رضا میرکریمی بود که به سینما راه یافت و در فیلمهای بعدی میرکریمی هم به عنوان بازیگر حضور پیدا کرد. مهران رجبی بازیهای ماندگاری در سینمای ایران از خود به جای گذاشته است.

مهران رجبی این روزها در مجموعه «سرزمین کهن» کمال تبریزی ایفای نقش می کند. او که در فاز سوم این سریال حضور دارد میانسالی نقشی را ایفا می کند که محسن تنابنده دوران جوانی آن را در فازهای قبل بازی کرده است.

مهران رجبی درباره ی همکاری اش با کمال تبریزی یادآور شد:پیش از این در مجموعه «دوران سرکشی» و فیلم سینمایی «مارمولک» با آقای کمال تبریزی همکاری داشتم و «سرزمین کهن» سومین همکاری ام است. در این سریال ظاهرا بزرگ شده نقش مرتضی که محسن تنابنده آن را ایفا کرده است را ادامه می دهم.
مهران رجبی

عکسی از مهران رجبی

او درباره ی نقش خود توضیح داد:مرتضی آدمی است که خیلی شش دونگ نیست. به لحاظ هوشی و ظاهری آدمی پایین تر از یک فرد معمولی است و خیلی هم در رابطه با مسائل سیاسی باهوش نیست. کمی سنتی فکر می کند و خیلی نمی خواهد همه چیز به هم بخورد. اما به انقلابیونی که در فیلمش هستند اعتماد دارد. آن ها رفیقش هستند در جوارش زندگی می کنند و به خاطر فامیلی قبولشان دارد و عقیده آن ها را می پذیرد. اما جاهایی عقلش نمی رسد که خوب و بد در امور سیاسی کدام است و فقط یک آدم باحال، با معرفت و فامیل دوست در این مجموعه است.

مهران رجبی درباره ی حاشیه هایی که پیش از این در قبال مجموعه «سرزمین کهن» به وجود آمد و منجر به توقف دوساله آن شد، اظهار کرد:آن موقع که این اتفاق افتاد بازیگر این سریال نبودم، اما فکر می کنم در مقطعی شبکه های اجتماعی به این قضیه دامن زدند؛ وگرنه این سریال نه بالفطره هدفی برای تخریب کسی دارد و نه به خودش اجازه می دهد به کسی توهین کند، اما تشابه اسمی و سوءاستفاده هدایت شده و دقیق بعضی از عواملی که کاربر شبکه اجتماعی هستند، این امر را بزرگ کرد. در حالی که خیلی از مردم هیچگاه فکر نمی کردند دامن زدن به این اتفاق چه تبعاتی را ممکن است دنبال کند. این است که به طور طبیعی نمی دانم چه عواقبی ایجاد می شود؛ بنابراین «سرزمین کهن» بیشتر درگیر استفاده های بد از شبکه های اجتماعی شد.

مهران رجبی

عکسی از مهران رجبی

این بازیگر در پایان گفت وگوی خود درباره همکاری اش با سروش صحت در مجموعه «لیسانسه ها» به تهیه کنندگی رضا جودی گفت:تاکنون فقط یک بار سر این کار رفته ام و هنوز فیلمنامه را هم ندیده ام. اما با توجه به اینکه آقای صحت اشاره کردند و آقای جودی هم از دوستان بنده هستند، قراردادمان را سفید امضا کردیم و هنوز کار به فیلمنامه نکشیده است.

او گفت:تا زمانی که همکاری ام با مجموعه «سرزمین کهن» به اتمام نرسد، به «لیسانسه ها» ملحق نمی شوم.

مهران رجبی به سرزمین کهن پیوست + عکس

مهران رجبی به سرزمین کهن پیوست + عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از پارس نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف