نمناک فرهنگ و هنرچهره ها درگوشی های مهران مدیری در برنامه دورهمی + عکس
مهران مدیری ، گوشی مهران مدیری
راز بداهه گویی مهران مدیری بدون کم و کاستی در برنامه دورهمی کشف شد.
تاریخ انتشار : 27 فروردین 1396

راز گوشی مهران مدیری در دورهمی چیست

مهران مدیری مجری موفقی که مدتهاست برنامه دورهمی را روی آنتن شبکه نسیم می برد این روزها بیشتر مورد توجه مخاطبان و شبکه های اجتماعی قرار گرفته است. مهران مدیری کارگردان موفقی است که سریال های طنز او همیشه طرفداران زیادی داشته است . حواشی زیادی پیرامون این هنرمند وجود دارد که امروز به یکی از آنها می پردازیم.

این روزها کفه سنگین ترازو در برنامه «دورهمی» مهران مدیری، بحث های سیاسی است که گفته می شود منظورش دولت روحانی است هرچند خودش این مسئله را تکذیب می کند.

بداهه گویی های مهران مدیری در دورهمی

مهران مدیری در برنامه «دورهمی» ظاهرا دقایق زیادی از حفظ متن ها را می خواند بدون حتی کمی تپق زدن و فراموش کردن.

خوب همه می دانند که سرپرست نویسندگان برنامه «دورهمی» امیر وفایی است که این چند ساله با مدیری همراه بوده است.

امیر وفایی تمام متن های برنامه «دورهمی» از جمله متن های انتقادی و سیاسی را می نویسد و مدیری در اصل آن متن ها را بازخوانی می کند.

مهران مدیری اما به نحوی متن های امیروفایی را می خواند که بیننده گمان می کند آن حرف ها فی البداهه و در آن واحد بیان می شود.

مهران مدیری

مهران مدیری در برنامه دورهمی

البته در بداهه گویی مهران مدیری شکی نیست اما این که فردی با دغدغه و فشار کاری او بنشیند و این همه متن را حفظ کند کمی عجیب به نظر می رسد.

نکته اما همین جاست؛ مدیری که متن‎ها را حفظ نمی‎کند پس چطور بدون حتی یک بار فراموشی همه آنها را به صورت کاملا صحیح می خواند؛ راز این کار اما در یک گوشی است که در گوش سمت چپ او قرار دارد.

از طریق این گوشی است که امیر وفایی متن هایی که باید مدیری بخواند را به صورت جمله جمله برای او می خواند و مجری «دورهمی» نیز با خونسردی تکرارش می کند؛ به همین راحتی.

راز بداهه گویی های مهران مدیری در برنامه دورهمی

درگوشی های مهران مدیری در برنامه دورهمی + عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 22
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 18 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف