حاشیه های حضور مهران مدیری در مشهد

تاریخ انتشار : 11 مرداد 1396کد مطلب : 54006زمان مطالعه : 5 دقیقه
مهران مدیری برای اکران مردمی اولین فیلم بلند سینمایی اش ساعت 5 عصر راهی مشهد شد اما حضور او در مشهد با حواشی زیادی همراه بود که در این مطلب به آنها اشاره میکنیم.

چرا مهران مدیری در مشهد حاشیه ساز شد

حضور مهران مدیری مجری برنامه دورهمی در مشهد برای اکران فیلم ساعت 5 عصر با حواشی زیادی همراه بود و مهران مدیری را به صدر اخبار شبکه های مجازی برد . حاشیه های حضور مهران مدیری در مشهد برای اکران فیلمش از اسکورت عجیب او تا دویدن دنبال ماشینش و گریه برای دیدن او آنقدر زیاد بود که در این مطلب به برخی از آنها اشاره میکنیم.

احتمالاً کسی فکرش را هم نمی کرد که حضور یک شنبه و دوشنبه مهران مدیری در مشهد، برای شرکت در اکران مردمی «ساعت 5 عصر»، تا این اندازه عجیب و غیرمنتظره باشد. بازتاب های این اتفاق در رسانه های استان و کشور، بسیار زیاد بود. در این سال ها، حضور هیچ شخصیت فرهنگی دیگری نتوانسته بود تا این حد، فضای رسانه ای و شبکه های اجتماعی را تحت تأثیر قرار دهد. رخداد های عجیبی در این حضور به وجود آمد و کمتر کسی بود که از این حضور، باخبر نشده باشد. امروز به حاشیه های حضور کارگردان ساعت 5 عصر در دو سینمای مشهد، در روز یک شنبه می پردازیم.

حاشیه های حضور مهران مدیری در مشهد برای اکران ساعت 5 عصر

1-خروج از هتل و شروع ماجرای بادیگارد ها
همه ماجرا ها از زمانی شروع شد که مهران مدیری از محل اقامت خود در یکی از هتل های مجلل مشهد خارج شد تا به سینما برود. روایت شاهد عینی را بخوانید:«حوالی ساعت 5 و هنگام خروج از هتل، در حالی که احتمالاً می توانست خیلی عادی کار را انجام دهد، تیم امنیتی با اجرای حرکات نمایشی (پارک خودرو های گران قیمت در مقابل درب ورودی هتل و حضور چندین بادیگارد در مقابل درب) از 30 دقیقه قبل، توجه عابران را جلب کردند. خیلی ها هم توقف کرده بودند تا بدانند کدام شخصیت مهم داخل هتل است. در حالی که حدود 200 نفر مقابل هتل جمع شده بودند، مهران مدیری از هتل بیرون آمد و با سیل عظیم جمعیت مواجه شد که با کف و جیغ او را تشویق می کردند. مهران مدیری سوار ماشین گران قیمتی شد که یکی از تاکسی های آنلاین مشهد، برای او فرستاده بود؛ شرکتی که گفته می شود با مبلغ کلانی، توانسته اسپانسر او باشد. بلافاصله موتور ها و خودرو های اسکورت به راه افتادند و او را تا پردیس سینمایی هویزه رساندند.»
2-مدیر سینما هستم، بذارین برم داخل!
ورود مهران مدیری به پردیس سینمایی هویزه، از خاص ترین حضور های یک سلبریتی در مشهد بوده. این روایتی است که صادق ذباح عکاس روزنامه خراسان از این ماجرا دارد:«حضور ما در سینما، همزمان بود با رسیدن مهران مدیری. اتفاقی که افتاد، از نظر تشریفات، بی سابقه بود. من بار ها در زمان حضور شخصیت های فرهنگی هنری در مشهد، حاضر بوده ام و عکاسی کرده ام اما در زمان حضور مهران مدیری، انگار در لحظاتی، همه چهارراه گلستان، قفل شده بود، همه مردم از چهار گوشه چهارراه، متوقف شده بودند و جلوی سینما را نگاه می کردند.» حدود 6-7 بادیگارد با ایجاد یک تونل، سعی در عبور دادن آقای کارگردان از میان مردم به سمت سینما داشتند که به خاطر فشار علاقه مندان، تونل را تبدیل به حلقه حفاظتی کردند. در این میان عکاس ها و خبرنگارانی هم بودند که با وجود ارائه کارت خبرنگاری، نتوانسته بودند در سینما حاضر شوند. روایت جالب «علیرضا» را از اتفاقات ساعت های بعدی بخوانید:«مهندس کریمی (مدیر سینما هویزه) جلوی در داد میزد «بابا من خودم مدیر سینمام باید برم داخل!» اما بادیگارد ها به او و سیدجواد رفاهی رئیس حوزه هنری خراسان رضوی اجازه ورود نمی دادند! بادیگارد ها حتی به خود کارکنان سینما هم در بعضی مواقع اجازه رفت وآمد به طبقه بالا را نمی دادند!»

مهران مدیری

حضور مهران مدیری برای اکران ساعت 5 عصر در مشهد حاشیه ساز شد


3-گریه می کنم تا مدیری را ببینم!
داخل لابی هر دو سینما، بازار گریه و زاری برای دیدن مهران مدیری خیلی داغ بود. در غالب روایت هایی که از حضور آقای فیلمساز در مشهد وجود دارد، به خیل دوستداران او اشاره شده که تلفن همراه به دست، منتظر بودند تا بتوانند با او سلفی بگیرند. در این میان تعدادی موفق شدند که در ساعات انتهایی یک شنبه شب، با عکس هایشان اینستاگرام را بترکانند و آن هایی که موفق نشدند یا ناامید شده بودند، گوشه ای را پیدا کرده بودند و اشک می ریختند. برخی که حالشان بدتر بود، به کمک اطرافیان مدیری توانستند به مکان استقرار او بروند و عکس یا امضا بگیرند. ویدئوی کودکی که برای عکس گرفتن با مهران مدیری گریه می کرد هم در شبکه های اجتماعی خیلی دست به دست شد، اما میان این همه علاقه مند، یکی بیشتر جلب توجه می کرد. در لابی سینما هویزه، دختر جوانی از هواداران مدیری، به شدت گریه می کرد و حال خوبی نداشت. با مساعدت اطرافیان مدیری، او در کافی شاپ سینما، با آقای کارگردان دیدار کرد؛ در حالی که مهران مدیری سعی می کرد آرامش کند. او حتی تلفن همراه هوادار جوانش را گرفت و علاوه بر سلفی، ویدئویی کوتاه ضبط کرد و رو به دوربین گفت:«من از هواداران زهرا خانم هستم!» جمله ای که دختر جوان را دوباره منقلب کرد؛ این بار از فرط خوشحالی!
4-هدیه های مردمی
یکی از اتفاقات مرسوم در زمان حضور سلبریتی ها در اکران های مردمی، هدایایی است که علاقه مندان برای شخصیت، می آورند. روایتی را در همین باره از یکی از حاضران در سینما بخوانید:«بین هدیه هایی که دوستداران مدیری برای او آورده بودند که بیشتر دسته گل بود، یک بسته بزرگ زعفران هم جلب نظر می کرد! هدیه ای که با استقبال مدیری هم مواجه شد و او بسته زعفران را با خوشحالی به همراهانش نشان داد!»

مهران مدیری

مهران مدیری و سیامک انصاری در ساعت 5 عصر

5-مردی که تا آفریقا دوید!
دیگر حکایت جالب، درباره زمان خروج آقای کارگردان از سینما هویزه است که برای سئانس بعدی اکران، به سینما آفریقا در خیابان مجاور رفت. در تصویر هلی شاتی که منتشر شده، حجم ازدحام جمعیت مشخص است، تصویری که در شبکه های اجتماعی هم خیلی پربازدید شد. در این میان، افرادی هم پشت خودروی مهران مدیری می دویدند که خیلی هم دیده شدند، حتی مردی فاصله سینما هویزه تا سینما آفریقا را به طور کامل پشت سر خودروی آقای فیلمساز دوید!
6- پلیس:اسکورت، شخصی بود
حاشیه های حضور تشریفاتی مهران مدیری به خصوص اسکورت خودروی او، آن قدر پردامنه بود که نیروی انتظامی هم به آن واکنش نشان داد و درباره این موضوع، اطلاعیه ای صادر کرد. به گزارش فارس، پلیس خراسان رضوی در اطلاعیه خود اعلام کرده که پلیس هیچ گونه اسکورتی برای آقای مدیری نداشته است و خودروی موجود که پلاک شخصی دارد، متعلق به یکی از شرکت های نگهبان محله است. ناجا در خصوص خودروی پلیسی که در فیلم اسکورت مهران مدیری مشاهده می شود اعلام کرده است که این خودرو متعلق به پلیس فرودگاه بوده و در جهت تسهیل تردد و رفع ترافیک ایجاد شده در حال عبور و آژیرزنی است.

حاشیه های حضور مهران مدیری در مشهد

4.213
این مطلب مفید بود ؟112
برگرفته از خراسان / م.ف
برچسب :
نظرات
وبگردی