نمناک فرهنگ و هنرچهره ها وقتی مهران مدیری دختر به هنرمندان نمیدهد!
مهران مدیری ، هنرمندان
مهران مدیری در برنامه شب گذشته دورهمی که با موضوع هنر و عدم پایبندی هنرمندان به زندگی مشترک بود ، گفت : من اصلا دختر به هنرمند جماعت نمیدهم !
تاریخ انتشار : 10 تیر 1396

نظر مهران مدیری درباره دختر دادن به هنرمندان

شب گذشته همزمان با نهم تیرماه 96 برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری در حالی روی آنتن شبکه نسیم رفت که مجری دورهمی درباره هنر و عدم پایبندی هنرمندان به زندگی مشترک در برنامه صحبت کرد و نمایش هایی با همین مضمون در برنامه اجرا شد.

مهران مدیری:دختر که هیچ، گربه هم به هنرمند نمی دهم!

در این برنامه از دورهمی مجید اخشابی مهمان مهران مدیری بود . پیش از ورود مهمان برنامه به استودیوی دورهمی مهران مدیری از میان تماشاگران یک خانم و آقا را به روی صحنه دعوت کرد تا درباره موضوع برنامه و ازدواج با هنرمندان صحبت کنند. خانمی که روی صحنه آمده بود درباره عدم پایبندی هنرمندان به زندگی مشترک صحبت کرد و از دلایلی گفت که براساس آنها حاضر نیست دخترش را به یک هنرمند بدهد . تماشاگر دیگری که روی صحنه آمده بود نیز درباره بالا بودن میزان جدایی در بین هنرمندان گفت و ادامه داد که حاضر نیست دخترش را به یک هنرمند بدهد .

مهران مدیری

مهران مدیری در برنامه دورهمی

بعد از صحبت های این تماشاگران مهران مدیری در تکمیل این گفتگو گفت :من هم حاضر نیستم دخترم را به یک هنرمند بدهم و دلایل زیادی برای این گفته خودم دارم که اگر بخواهم برایتان بگویم حوصله تان سر میرود اما در یک برنامه به طور مفصل درباره اش صحبت خواهم کرد .

مهران مدیری

مهران مدیری در کنار پسرش فرهاد

مهران مدیری ادامه داد :من علاقه زیادی به دخترم دارم و دوست ندارم او ازدواج کند و میخواهم همیشه کنار من بماند و نظرم نسبت به پسرم هم همینطور است و قرار است یک ترشی مخلوط از دختر و پسرم بیاندازم.

مهران مدیری دو فرزند به نام شهرزاد و فرهاد دارد.

وقتی مهران مدیری دختر به هنرمندان نمیدهد!

وقتی مهران مدیری دختر به هنرمندان نمیدهد!
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 47
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 45 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف