نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون چرا مهران مدیری این دو هنرمند را در دورهمی دعوت نکرد
مهران مدیری ، دورهمی مهران مدیری
در حالی نام محمدرضا شریفی نیا و محمدرضا ورزی توسط مهمانان برنامه دورهمی برده شد اما مهران مدیری از این دو هنرمند در برنامه اش دعوت نکرد.
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1395

دور همی مهران مدیری

هرگاه نام فردی از سوی میهمانان برنامه دورهمی برده می شد، مهران مدیری این فرد را برای حضور در برنامه دورهمی دعوت می کرد ، اما این اتفاق در خصوص دو نفر روی نداده است.

محمدرضا ورزی و محمدرضا شریفی نیا، افرادی هستند که مهران مدیری به برنامه اش دعوت نکرده است.

محمدرضا شریفی نیا و محمدرضا ورزی

علت دعوت نشدن محمدرضا شریفی نیا و محمدرضا ورزی در دورهمی

هنگامی که امیرعلی دانایی بازیگر فیلم سینمایی «اشباح» و سریال «کلاه پهلوی» در برنامه دورهمی نام محمدرضا شریفی نیا را آورد و درباره وی صحبت کرد، مهران مدیری بر خلاف گذشته هیچ دعوتی از وی برای حضور در برنامه نکرد و این اتفاق در خصوص محمدرضا ورزی کارگردان سریال معمای شاه نیز صورت گرفت.

هنگامی رامبد شکرآبی و همسرش حدیث فولادوند مهمان برنامه بودند و در خصوص محمدرضا ورزی و سریال معمای شاه صحبت کردند مهران مدیری محمدرضا ورزی را به برنامه دعوت نکرد.

شکرآبی و همسرش

شکرآبی و همسرش در دورهمی

دورهمی نام یک مجموعه تلویزیونی است به کارگردانی مهراب قاسم خانی که از 27 اسفند 1394 در شبکه نسیم پخش شد. بعداً به دلیل برخی مشکلات مهران مدیری از قسمت سیزدهم کارگردانی را بر عهده گرفت. این مجموعه، اواسط پاییز سال 94 و با آغاز مقدمات ساخت دکور وارد مرحله پیش تولید شد. هدف سازندگان، ارائه یک مجموعه تلویزیونی با ساختاری کاملاً متفاوت نسبت به سایر آثار نمایشی پیشین تلویزیون بوده است.

دورهمی دکوری عظیم دارد که در هر قسمت 300 نفر از مخاطبان که طی یک فراخوان برای حضور در برنامه ثبت نام می کنند، به تماشای بازی بازیگران می نشینند. در واقع مجموعه به مانند تئاتری شبیه است که در هر قسمت مخاطبان بسیاری را به عنوان تماشاگر دعوت می کند. گروه نویسندگان این کار را امیر وفایی، سعید هوشیار، الهه زارع نژاد، زهرا افشار، هدی ایزدی، فاطمه راست گفتار تشکیل می دهند.

چرا مهران مدیری این دو هنرمند را در دورهمی دعوت نکرد

چرا مهران مدیری این دو هنرمند را در دورهمی دعوت نکرد
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 37
برگرفته از عصر خبر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 20 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف