نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون مهران مدیری برنامه هفت را اجرا میکند؟!
مهران مدیری ، برنامه هفت
روز گذشته خبری در رسانه های منتشر شد و حکایت از این داشت که مهران مدیری مجری برنامه هفت در ایام جشنواره فجر است اما این خبر فورا توسط مدیر برنامه های مهران مدیری تکذیب شد.
تاریخ انتشار : 21 دی 1396

اجرای مهران مدیری در برنامه هفت تکذیب شد

روز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد که حسابی جنجال برانگیز بود و حکایت از اجرای مهران مدیری در برنامه هفت داشت. در این خبر آمده بود با انصراف محمدرضا شهیدی فر اجرای برنامه هفت به مهران مدیری رسید. انتشار این خبر مدیر برنامه های مهران مدیری را به واکنش واداشت .

مدیر برنامه های مهران مدیری خبر اجرای او در برنامه هفت را تکذیب کرد

وفا ملک زاده مدیر برنامه هایمهران مدیری، درباره خبر اجرای برنامه هفت توسط مهران مدیری گفت:این خبر صحت ندارد و اصلا قرار نیست آقای مدیری اجرای برنامه هفت را برعهده داشته باشد.

مهران مدیری

مهران مدیری در برنامه هفت

وی افزود:ایشان در حال حاضر مشغول ضبط برنامه دورهمی هستند و در همین برنامه به اندازه کافی مشغله دارند.

گفتنی است؛ امروز در برخی رسانه ها اعلام شده بود، قرار است مهران مدیری در زمان جشنواره فیلم فجر و به مدت 10 شب اجرای برنامه سینمایی هفت در شبکه سه سیما را برعهده داشته باشد و 100 میلیون تومان هم دستمزد بگیرد!

زمان پخش سری جدید برنامه هفت

برنامه هفت که مدتی پیش با اجرای بهروز افخمی و مسعود فراستی روی آنتن شبکه سه سیما رفته بود پس از مدتی توقف در پخش همزمان با آغاز جشنواره فجر روی آنتن میرود. سید مرتضی میرباقری معاون سیمای رسانه ملی، درخصوص زمان پخش برنامه تلویزیونی هفت گفت:برنامه «هفت» با تهیه کنندگی سعید پروینی، با آغاز سی و ششمین جشنواره فیلم فجر روی آنتن می رود. عوامل تولید آن در حال حاضر مشغول آماده سازی جهت اجرایی شدن برنامه هستند.

وی در خصوص مجری برنامه خاطرنشان کرد:چندین مجری برای این برنامه انتخاب شدند که انتخاب نهایی آنها را به تهیه کننده برنامه سپرده ام.

مهران مدیری برنامه هفت را اجرا میکند؟!

مهران مدیری برنامه هفت را اجرا میکند؟!
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از خبرگزاری فارس _ باشگاه خبرنگاران/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف