نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون آشتی برادران قاسمخانی و ژوله با مهران مدیری! +عکس
مهران مدیری ، کار جدید مهران مدیری
امیرمهدی ژوله نویسنده و بازیگر آثار طنز تلویزیون صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی در کنار مهران مدیری به همراه برادران قاسمخانی به روز کرد.
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1397

کار جدید مهران مدیری با برادران قاسمخانی

مهران مدیری کارگردانی که آثار طنز تلویزیون با نام او شناخته میشود از سالهای ابتدایی شروع ساخت سریال های تلویزیونی اش با برادران قاسمخانی پیوند نزدیکی داشت و در چند سریال از وجود پیمان قاسمخانی به عنوان نویسنده استفاده کرد اما در دوره ای از زمان زمزمه هایی مبنی بر اختلاف مهران مدیری با برادران قاسمخانی به گوش میرسید و این هنرمندان کشورمان مدتهاست که با هم کار مشترکی نداشته اند.

امیرمهدی ژوله یکی دیگر از شخصیت هایی است که در اولین قسمت های دورهمی مهران مدیری را همراهی میکرد اما در میانه راه از او جدا شد و خبری از همکاری مشترک آنها بعد از دورهمی نبود تا اینکه روز گذشته عکسی در اینستاگرام منتشر شد و حکایت از شروع یک کار جدید با همکاری مهران مدیری ، برادران قاسمخانی ، سیامک انصاری و امیرمهدی ژوله داشت.

همکاری مهران مدیری با برادران قاسمخانی ، ژوله و سیامک انصاری

امیرمهدی ژوله با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :سی و یک اردیبهشت ..... خبر آمد خبری در راه است...

مهران مدیری

خبرهایی از همکاری جدید برادران قاسمخانی ، ژوله و مهران مدیری

صفحه رسمی برنامه دورهمی نیز با انتشار همین عکس نوشت :منتظر خبرهای جدید از همین صفحه باشید...

ماجرای اختلاف مهران مدیری با پیمان قاسمخانی از زبان خودش

پیمان قاسمخانی در گفتگویی در برنامه سی و پنج فریدون جیرانی درباره اختلافش با مهران مدیری گفت :اختلاف من و مهران از آنجایی شروع شد که دیگر حرف مشترک با هم نداشتیم و جنس کارهایی که انجام می دادیم نزدیک هم نبود. من دوست داشتم در سینما کار کنم و از سریال خسته شده بودم. بارها پیشنهاد کردم که به سمت سینما برویم اما آن تیم علاقه ای نداشتند. زمانی که من از آنها جدا شدم و به سمت سینما آمدم آنها کار در شبکه نمایش خانگی را با «قهوه تلخ» آغاز کردند. از قبل از مرد هزار چهره و باغ مظفرمن می گفتم که می خواهم از فضای سریال بیرون بروم. همیشه می خواستم که مستقل باشم و کاری که خودم دوست دارم انجام دهم. خیلی زیاد تبدیل شده بودیم به یک خانواده و همه کارهایمان قرار بود با هم انجام دهیم و این چیزی نبود که من دوست داشتم. مهران دوست داشت من بمانم و خودم هم در یک مقطعی دوست داشتم که برگردم اما بعدها اختلافات و مسائلی پیش امد که ترجیح دادیم دوست بمانیم اما با هم کار نکنیم، اتفاق خاصی هم نیفتاده هنوز هم سلام و علیک مان را داریم و همه چیز خوب و خوش است.

پیمان قاسمخانی

پایان اختلاف پیمان قاسمخانی با مهران مدیری

از موفق ترین سریال هایی که با همکاری مهران مدیری به عنوان کارگردان و پیمان قاسم خانی به عنوان سرپرست گروه نویسندگان ساخته شده است میتوان به سریال مرد هزار چهره ، نقطه چین ، پاورچین و شبهای برره اشاره کرد.

مهران مدیری

کار جدید مهران مدیری در راه است

آشتی برادران قاسمخانی و ژوله با مهران مدیری! +عکس

آشتی برادران قاسمخانی و ژوله با مهران مدیری! +عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 19
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 16 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف