نمناک فرهنگ و هنرچهره ها مهراوه شریفی نیا: تجربه مادر شدن نداشتم
مهراوه شریفی نیا ، خداحافظ بچه
مهراوه شریفی نیا که به خاطر بازی در سریال خداحافظ بچه در جشنواره حافظ تندیس بهترین بازیگر را دریافت کرده بود از تجربیات شیرین بازیگری در این سریال گفت.

مهراوه شریفی نیا درباره جایزه جشن حافظ گفت:جشن حافظ و جایزه آن از دید من بسیار معتبر است بویژه این که آن را برای بازی در یک سریال خوب به نام خداحافظ بچه دریافت کردم.
وی افزود:من نمی دانستم که قرار است به من جایزه ای اهدا شود. صرفا فکر می کردم برای حضور در این برنامه دعوت شده ام ولی وقتی جایزه را دریافت کردم، خوشحال شدم اما می توانستند از قبل به من اطلاع دهند تا جایزه دلچسب تر شود.

حافظ را دوست دارم و برایم بسیار لذتبخش است که تندیسی را بگیرم که به نام حافظ مزین است.

شریفی نیا در جشن حافظ

شریفی نیا درباره حضورش در سریال خداحافظ بچه توضیح داد:خداحافظ بچه کار بسیار سختی بود زیرا من هنوز ازدواج نکرده و مادر نشده ام، به همین خاطر نمی توانستم ارتباط واقعی مادر و بچه را درک کنم ولی با استفاده از متن خوبی که این اثر داشت، بازی در آن را قبول کردم.

شریفی نیا و شهرام حقیقت دوست

وی در پاسخ به این پرسش که آیا خوش شانسی را در نقش هایی که به شما پیشنهاد شود دخیل می دانید، گفت:من خوش شانس نیستم بلکه سخت انتخاب می کنم. فیلمنامه های زیادی به دست من می رسد که آنها را رد می کنم تا به آنچه باید برسم. من از هشت سالگی وارد عرصه بازیگری شدم. در طول این سال هایی که بازی می کنم در محضر استادان بزرگی چون محمدرضا هنرمند ، شهرام اسدی ، رخشان بنی اعتماد و داوود میرباقری کار کردم و بازی در بسیاری از نقش ها را به نوعی کارآموزی می دانستم . این گونه نبوده که من امروز وارد بازیگری شده و فردا نقش اول کیمیا را به من بدهند. من سعی می کنم بشدت در انتخابم دقت کنم تا در کارم موفق شوم.

شریفی نیا

شریفی نیا در پایان گفت:بسیاری از نقش ها را قبول نمی کنم، زیرا در سلیقه من نیست و شاید مخاطب آنها را دوست نداشته باشد.

من سعی می کنم بین کارهایی که پیشنهاد می شود، بهترین را برگزینم تا وجدانم که مهم ترین معیار من در بازی است، راحت باشد. خیلی هم کار نمی کنم و همیشه منتظر می مانم تا یک نقش خوب پیشنهاد شود که این را نمی توان به پای شانس گذاشت.

مهراوه شریفی نیا: تجربه مادر شدن نداشتم

مهراوه شریفی نیا: تجربه مادر شدن نداشتم
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 17
برگرفته از جام جم - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 15 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف