نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون مهرداد صدیقیان رکورددار پرکارترین های جشنواره فجر 37
مهرداد صدیقیان در جشنواره فجر ، فیلم های مهرداد صدیقیان
مهرداد صدیقیان در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با 4 فیلم حاضر شد و عنوان رکوردار پرکارترین های جشنواره فجر 97 را از آن خود کرد.
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1397

فیلم های مهرداد صدیقیان در جشنواره فجر 97

مهرداد صدیقیان یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون است که برای اولین بار با فیلم عصر جمعه در سال 84 پا به دنیای سینما گذاشت و با بازی در سریال سقوط یک فرشته که ماه رمضان سال 90 از شبکه یک سیما پخش شد به شهرت بیشتری در میان مردم دست یافت.

این بازیگر جوان کشورمان که در سی و پنجمشن جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم ماجرای نیمروز نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگری شد امسال در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با 4 فیلم حضور دارد.

مهرداد صدیقیان با 4 فیلم در جشنواره فجر امسال

مهرداد صدیقیان نفر اول رکوردداران پرکارترین های جشنواره فجر 97 است که با 4 فیلم در مقام اول این جایگاه ایستاده است.

مهرداد صدیقیان

مهرداد صدیقیان با چهار فیلم در جشنواره فیلم فجر

مهرداد صدیقیان در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با چهار فیلم سونامی ، ایده اصلی ، سمفونی نهم و طلا حضور دارد و امیدوار است با یکی از این فیلم ها شانس دریافت سیمرغ بلورین جشنواره را از آن خود کند.

مهرداد صدیقیان در فیلم ایده اصلی

مهرداد صدیقیان

مهرداد صدیقیان در نمایی از فیلم ایده اصلی

مهرداد صدیقیان با فیلم ایده اصلی به کارگردانی آزیتا موگویی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد و در این فیلم با بازیگرانی چون بهرام رادان، مریلا زارعی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی و شهباز نوشیر همبازی است.

مهرداد صدیقیان در فیلم سونامی

مهرداد صدیقیان

محمدرضا غفاری و مهرداد صدیقیان در نمایی از سونامی

مهرداد صدیقیان با فیلم سونامی به کارگردانی میلاد صدرعاملی در بخش نگاه نو جشنواره فیلم فجر 37 حضور دارد دو در این فیلم با بازیگرانی چون بهرام رادان، علیرضا شجاع نوری، رعنا آزادی ور، فرشته حسینی، علیرضا ورزنده، امیر شریعت، با حضور امیرمهدی ژوله و محمدرضا غفاری همبازی است.

مهرداد صدیقیان در فیلم طلا

مهرداد صدیقیان

گریم مهرداد صدیقیان در فیلم طلا

فیلم طلا به کارگردانی پرویز شهبازی یکی از فیلم های پذیرفته ده در بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر 37 است که مهرداد صدیقیان یکی از بازیگران این فیلم است و در این فیلم با بازیگرانی چون هومن سیدی، نگار جواهریان، طناز طباطبایی، احترام برومند و هدی زین العابدین همبازی است.

مهرداد صدیقیان در فیلم سمفونی نهم

مهرداد صدیقیان

مهرداد صدیقیان بازیگر سمفونی نهم

سمفونی نهم یکی دیگر از فیلم های مهرداد صدیقیان در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است که به کارگردانی محمدرضا هنرمند و چهره هایی چون حمید فرخ نژاد، ساره بیات، محمدرضا فروتن، علیرضا کمانی، هدی زین العابدین، پژمان بازغی جلوی دوربین رفت.

مهرداد صدیقیان با 4 فیلم در جشنواره فجر 37 رکورددار شد!

مهرداد صدیقیان رکورددار پرکارترین های جشنواره فجر 37
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف