نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ناگفته های مهرداد ضیایی از قصه جذاب سریال محکومین
مهرداد ضیایی ، مهرداد ضیایی در نقش یک داروفروش
مهرداد ضیایی در یک گفتگو ناگفته هایی از سریال محکومین گفت و درباره نقشی که در این سریال ایفا میکند صحبت کرد.
تاریخ انتشار : 14 آذر 1396

مهرداد ضیایی در نقش یک داروفروش در ناصرخسرو

مهرداد ضیایی بازیگر اولین شب آرامش و در مسیر زاینده رود در جدیدترین تجربه تلویزیونی اش جلوی دوربین سریال محکومین به سیدجمال سیدحاتمی رفت. مهرداد ضیایی در این سریال در نقش یک دارو فروش در خیابان ناصرخسرو جلوی دوربین رفت.

گفتگو با مهرداد ضیایی بازیگر سریال محکومین

مهرداد ضیایی درباره سریال «محکومین» که این روزها مشغول بازی در آن است بیان کرد:من به تازگی در یکی از اپیزودهای سریال «محکومین» بازی کردم که فیلمنامه خوب و کارگردانی بهتر دارد.

وی با اشاره به همکاری با این کارگردان در سریال سرزمین کهن یادآور شد:من حدود چند سال با سیدحاتمی در سریالی که اکنون به نام «سرزمین مادری» شناخته می شود همکاری داشتم که بسیار دلپذیر بود.

 مهرداد ضیایی

مهرداد ضیایی در نمایی از فیلم در مسیر زاینده رود

ضیایی اظهار کرد:زمانی که فیلمنامه سریال «محکومین» را هم خواندم متوجه شدم که متن بسیار خوبی دارد که از فضایی اجتماعی برخوردار است و به اتفاقات روزمره مربوط می شود. شاید این قصه در وهله اول کمی تلخ باشد اما به آدم ها تلنگر می زند.

وی درباره نقش خود بیان کرد:من نقش فردی را دارم که در خیابان ناصرخسرو کار می کند و یک داروی اشتباهی به کسی می دهد و محکوم می شود که از کسی که به او داروی اشتباه داده نگهداری کند.

 مهرداد ضیایی

مهرداد ضیایی از سریال محکومین گفت

این بازیگر در پایان درباره ویژگی های این سریال عنوان کرد:خوشبختانه سریال متن جذابی دارد و وقتی برای ما از جذابیت برخوردار است برای مخاطبان هم جالب خواهد بود و امیدوارم زمانی که به پخش می رسد آن را دنبال کنند.

ناگفته های مهرداد ضیایی از قصه جذاب سریال محکومین

ناگفته های مهرداد ضیایی از قصه جذاب سریال محکومین
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از خبرگزاری مهر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف