نمناک فرهنگ و هنرچهره ها مهسا ملاپور بازیگر دنیای شیرین دریا در گذر زمان +تصاویر
مهسا ملاپور ، مهسا ملاپور بازیگر
مهسا ملاپور بازیگر نقش ساحل در دنیای شیرین دریا این روزها برای خودش خانمی شده و بعد از 19 سال از زمان بازی در این سریال در این مطلب تصاویری از او را مشاهده میکنید.
تاریخ انتشار : 27 مهر 1396

مهسا ملاپور بازیگر دنیای شیرین دریا در گذر زمان

سریال های روزهای کودکی با همه شخصیت های دوست داشتنی اش همیشه یکی از زیباترین خاطره های این دوران است که هرگز فراموش نمیشود. یکی از سریال های دوست داشتنی و خاطره انگیز دهه هفتاد سریال دنیای شیرین دریا بود که زنده یاد پویک گلدره در نقش دریا در آن هنرنمایی کرد.

مهسا ملاپور

مهسا ملاپور بازیگر نقش ساحل بعد از 19 سال

دنیای شیرین دریا بازیگران کودکی داشت که این روزها بعد از گذشت 19 سال از زمان پخش آن حسابی تغییر کرده اند. یکی از بازیگران این سریال مهسا ملاپور بود که در نقش ساحل در دنیای شیرین دریا بازی کرد و در کنار پوپک گلدره یکی از به یادماندنی ترین نقش هایش را ایفا کرد.

مهسا ملاپور

مهسا ملاپور بازیگر دنیای شیرین دریا در کنار خانم خامنه

مهسا ملاپور در یک گفتگو درباره نحوه ورودش به بازیگری گفت :منوچهر شمسایی نورپرداز سریال دنیای شیرین دریا برای بازی در این سریال مرا به بهروز بقایی معرفی کرد و بعد از تست بازیگری برای نقش ساحل انتخاب شدم. من در رشته مهندسی تکنولوژی هواپیما تحصیل کرده ام که علاقه چندانی به آن نداشتم و اگر می شد به عقب برگردم حتما تئاتر می خواندم.

مهسا ملاپور

مهسا ملاپور بازیگر دنیای شیرین دریا در کنار همسرش

دنیای شیرین دریا نام یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی بهروز بقایی است که در سال 1377 تولید و از برنامهٔ کودک و نوجوان شبکه 1 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید. در هر قسمت از این مجموعه تلویزیونی، دو خانواده (هفت شخصیت ثابت)، هربار با مشکل تازه ای درگیر می شوند. مطابق معمول، هر بار بچه های خانواده مشکلی ایجاد می کنند و بزرگترها با هدایت و تدبیر خود، آنرا حل می کنند.

مهسا ملاپور

مهسا ملاپور بازیگر نقش ساحل در دنیای شیرین دریا 

مهسا ملاپور

مهسا ملاپور بازیگر نقش ساحل در دنیای شیرین دریا 

مهسا ملاپور بازیگر دنیای شیرین دریا در گذر زمان +تصاویر

مهسا ملاپور بازیگر دنیای شیرین دریا در گذر زمان +تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف