مهسا ملک مرزبان

مجری زن تلویزیون ازدواج کرد + عکس

تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67950زمان مطالعه : 1 دقیقه
مهسا ملک مرزبان مجری خانم تلویزیون خبر ازدواجش را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. مهسا ملک مرزبان متولد 1353 و همسر سابق شهرام شکیبا مجری تلویزیون می باشد.

مهسا ملک مرزبان مجری مشهور ایرانی مجددا ازدواج کرد

مهسا ملک مرزبان با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت:ثبت شد در اردیبهشتی از زیباترین ماه های سال، به تاریخ 1397/2/20 باشد که بماناد به دوستی، معرفت و عشق.

مهسا ملک مرزبان

خبر ازدواج مهسا ملک مرزبان

بیوگرافی مهسا ملک مرزبان

مهسا ملک مرزبان متولد 1353 در تهران، مجری است . اوفارغ التحصیل لیسانس رشته مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی سال 1375 است، یک تجربه ناموفق زناشویی با مجری معروف دارد.

در حوزه ترجمه و روزنامه نگاری

از سال 1375 ترجمه را با همکاری با مطبوعات و ماهنامهٔ فیلم- ویدئو، هفته نامهٔ مهر و روزنامهٔ زن شروع کرد و ترجمه هایش در ماهنامهٔ صنعت سینما، کارنامه، داستان، شوکران، آزما و سایر نشریات سینمایی و ادبی به چاپ رسیده است. د ر 1376 اولین کتابش به نام "فانی و الکساندر" نوشتهٔ اینگمار برگمان در مجموعهٔ "صد سال سینما، صد فیلمنامه" چاپ شد.

وی مترجم رسمی شبکهٔ مستند سیماست.

 مهسا ملک مرزبان

ازدواج مجدد مهسا ملک مرزبان مجری مشهور و توانمند ایرانی

مهسا ملک مرزبان در حوزه رادیو و تلویزیون نیز از سال 1380 فعالیت خود را شروع کرد، برنامه آفتاب مهربانی از شبکه جام جم اولین اجرای او بود.

ازدواج و طلاق

مهسا ملک مرزبان با شهرام شکییا شاعر طنزپرداز و مجری تلویزیون ازدواج کرد و صاحب یک پسر بنام علی می باشند، این زوج در سال 1385 از یکدیگر طلاق گرفتند.

مهسا ملک مرزبان همسر سابق شهرام شکیبا ازدواج کرد

3.955
این مطلب مفید بود ؟4312
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ر
برچسب :
وبگردی