نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون مهمانان برنامه ماه عسل غافلگیر شدند + عکس
ماه عسل ، برنامه ماه عسل
احسان علیخانی در برنامه روز گذشته ماه عسل میزبان چهار زندانی بود که به صورت تحت الحفظ از زندان به این برنامه آمده بودند اما با کمک مردم به جای زندان راهی خانه هایشان شدند.
تاریخ انتشار : 28 خرداد 1396

خبر خوب احسان علیخانی در ماه عسل

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی روز گذشته 27 خرداد 96 با کمی تاخیر روی آنتن شبکه سه سیما رفت. در ابتدای برنامه کلیپی از آزادی زندانیان پخش شد و احسان علیخانی از مردم برای کار بزرگ آزادی زندانیان تشکر کرد و گفت :500 نفر به طور قطع آزاد شده اند و ما در تدارک آزادی 200 نفر دیگر هستیم و این را مدیون مهربانی شما مردم خوب هستیم.

چهار زندانی مهمان برنامه ماه عسل شدند

مهمانان روز گذشته برنامه ماه عسل به صورت تحت الحفظ از زندان به این برنامه آمده بودند و می بایست بعد از برنامه به زندان بازگردند. در بخش ابتدایی برنامه دو خانم مهمان ماه عسل شدند و درباره علت زندان رفتن و سختی های آن گفتند.

یکی از مهمانان برنامه روایت کرد:من 7 سال است که بخاطر اعتماد بی جا و امضا کردن اسناد شرکتی که در آن کار میکردم در زندان هستم.من فوق لیسانس مدیریت دارم و بیشتر از همه خودم را در این اتفاق مقصر میدانم و به شاکی حق میدهم چراکه حق الناسی است که بر گردن من است و باید پرداخت شود. مهمان ماه عسل درباره سختی های زندان گفت:من زمانی که زندان بودم مادرم و سه عزیز دیگر را از دست دادم و حتی در مراسمشان هم حضور نداشتم و این چیزی نیست که قابل جبران باشد . از مردم میخواهم که به فکر بچه های زندانیان باشند چرا که اینها گناهی نکرده اند که از همان دوران کودکی بزهکاری را یاد بگیرند.

خانم دیگری که مهمان ماه عسل بود درباره علت زندان رفتنش گفت:من 6 ماه است که بخاطر ورشکستگی در زندان هستم . من خانمی بودم که 15 سال لباس فروشی داشتم و هزینه زندگی سه فرزندم و پسرم که ازدواج کرده بود هم برعهده من بود.برای درمان نوه معلولم هزینه های زیادی دادم تا اینکه فروشم به صفر رسید و برای 13 میلیون و 700 تومان راهی زندان شدم . وقتی به زندان افتادم تازه فهمیدم چقدر بی کسم ، من در این مدت حتی یک ملاقاتی هم نداشته ام و حتی خانه ای که در آن زندگی میکردم را نیز از دست دادم و بچه هایم راهی خانه خواهرشان شدند.

برنامه ماه عسل

مهمانان روز گذشته برنامه ماه عسل

در بخش بعدی برنامه دو آقا مهمان ماه عسل شدند و روی صندلی ماه عسل روایت زندگی شان را تعریف کردند.

مرد مسنی که مهمان ماه عسل شد درباره علت زندان رفتنش گفت:من 11 سال است که بخاطر ضمانت و حساب و کتاب اشتباه و مشکل مالی که با دوستانم برای این موارد پیش آمد در زندان هستم . مبلغ بدهی من در این 11 سال 18 میلیون و نیم بوده که نتوانسته ام آن را پرداخت کنم و بدتر از آن طرد شدن از سوی خانواده ام بود که حتی به ملاقاتم هم نیامدند.

مهمان دیگر ماه عسل پسر جوانی بود که از سال 86 به مدت 10 سال برای مشکلات مالی و ندانستن قانون راهی زندان شده بود.

در بخش پایانی برنامه خانم مهمان عسل گفت :زندان طولانی مدت دردی را دوا نمیکند و به نظر من بهترین راه این است که زندانی ها در مراکزی کار کنند و بدهی شان را بپردازند تا اینکه در زندان بمانند.

برنامه ماه عسل روز گذشته با یک اتفاق و خبر خوب به پایان رسید . نامه آزادی مهمانان برنامه در دستان احسان علیخانی بود و این یک اتفاق بی نظیر برای آنها بود که اشک شوق را از گونه هایشان روان ساخت.

مهمانان برنامه ماه عسل غافلگیر شدند + عکس

مهمانان برنامه ماه عسل غافلگیر شدند + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 22
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 20 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف