نمناک سرگرمیگوناگون مهمانداران قطار 5 ستاره زندگی تهران مشهد + تصاویر
قطار ، قطار رجا
قطار 5 ستاره تهران مشهد که قطار زندگی نام دارد با ظرفیت 250 تا 300 نفر مسافر و امکانات فراوان و محیطی لوکس و شیک و آرام با سه حرکت رفت و برگشت از تهران به مشهد یه تازگی کار خود را آغاز کرده است.

 قطار پنج ستاره زندگی به عنوان جدیدترین قطار ی که کار خود را در ناوگان ریلی کشور آغاز کرده است از امکانات خوبی برخوردار است و از نظر تسهیلات رفاهی و خدماتی در سطح بالاتری از قطارهای موجود قرار دارد.

قطار زندگی که به تازگی در محور ریلی تهران- مشهد راه اندازی شد، دارای ویژگی های خاصی نظیر سرعت بالا، کیفیت خدمات و تلاش برای ارتقاء جلب رضایت مسافران دارد.

قطار زندگی از میهمانداران آموزش دیده و تحصیل کرده خانم و آقا برای ارائه خدمات به مسافران بهره می برد. این قطار با ظرفیت 250 تا 300 نفر مسافر و از نوع چهار تخته پلور سبز با تزئینات ویژه و امکانات و خدمات فرهنگی، سرگرمی و گردشگری در قالب برنامه های سمعی و بصری است.

هم اکنون این قطار با سه حرکت رفت و برگشت از تهران به مشهد و به عکس آماده جابجایی مسافران و ارائه خدمات است. سفارش غذا و تنظیم وقت پذیرایی در رستوران، سفارش کتاب از کتابخانه و سفارش به کافه برای سرو انواع نوشیدنی و خوراکی و وجود فروشگاه های سیار هدایا از جمله خدمات تازه ای است که در این قطار ارائه می شود. 

قطار لوکس تهران مشهد شروع به کار کرد

قطار 5 ستاره لوکس و زیبا

قطار 5 ستاره زندگی به تازگی شروع به کار کرد

قطار پنج ستاره زندگی با ظرفیت 200 نفر

قطار پنج ستاره زندگی با امکانات ویژه

مهمانداران قطار پنج ستاره زندگی

تسهیلات عالی قطار تهران مشهد

 

مهمانداران قطار 5 ستاره زندگی تهران مشهد + تصاویر

مهمانداران قطار 5 ستاره زندگی تهران مشهد + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 141
برگرفته از جنوب نیوز , مشرق نیوز -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 130 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف