نمناک سرگرمیگوناگون زل زدن به مهماندار دلیل اخراج دو زن از هواپیما !
مهماندار هواپیما ، هواپیمای لس آنجلس
اخراج دو زن از هواپیما به علت زل زدن به مهماندار و کنار گذاشته شدن از پرواز در فرودگاه بوستون.

اخراج از هواپیما بخاطر زل زدن به مهماندار

دو زن مسلمان بخاطر زل زدن به مهماندار در فرودگاه بوستون از پرواز کنار گذاشته شدن و از هواپیما اخراج شدند.

علت اخراج این دو زن از پرواز یادشده تنها این بوده که یکی از مهمانداران زن این پرواز از مدل نگاه کردن دو زن یاد شده به خودش خوشش نیامده است!

پس از آنکه مهماندار یاد شده و دیگر خدمه پرواز نگاه های دو زن یاد شده را نگران کننده تشخیص دادند و به علت فیلم برداری آنها از کاغذ دستورالعمل امنیتی پرواز احساس خطر کردند، این دو زن مسلمان محجبه از پرواز یاد شده در فرودگاه بوستون کنار گذاشته شده و توسط ماموران امنیتی به بیرون از هواپیما اسکورت شدند.

مهماندار هواپیما

اخراج دو زن از هواپیما در فرودگاه بوستون

علیرغم اظهارنگرانی های خدمه پرواز و جنجالی که انها به راه انداختند، هواپیمای یاد شده بدون هیچ مشکلی از فرودگاه بوستون پرواز کرده و در لس آنجلس بر زمین نشست. گفته می شود چمدان های این زنان بازرسی شده و خود آنها هم به پرسش های پلیس پاسخ داده اند.

 مهماندار هواپیما

 زل زدن به مهماندار موجب اخراج از هواپیما شد

یکی از مسافران این پرواز به نام Sharon Kessler ، ویدئویی از این رویداد تهیه کرده است.

وی در حساب کاربری خود در یکی از شبکه های اجتماعی حادثه یاد شده را نتیجه عملکرد یک مهماندار از خودراضی دانسته و تاکید کرده که دو زن محجبه آرام در جای خود نشسته و در حال تماشای فیلم بودند و اقدام مهماندار زیاده روی بوده است.

شرکت هواپیمایی جت بلو ارتباط این رویداد با مذهب این دو مسافر را رد کرده و پلیس آمریکا نیز چنین واکنشی را یک رویه امنیتی استاندارد دانسته است. زیرا زنان یاد شده در حال فیلمبرداری از فعالیت های حساسی در حین پرواز بوده اند.

زل زدن به مهماندار دلیل اخراج دو زن از هواپیما !

زل زدن به مهماندار دلیل اخراج دو زن از هواپیما !
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از روزنامه توریسم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف