نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون مهمان روز چهارم برنامه ماه عسل چه کسی بود؟ + عکس
ماه عسل ، برنامه ماه عسل
برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی شب گذشته 9 خرداد 96 میزبان زوجی بود که بعد از هشت ماه طلاق دوباره رودرروی یکدیگر به گفتگو نشستند.
تاریخ انتشار : 9 خرداد 1396
بازدید : 9,568 نفر

آشتی دادن یک زوج طلاق گرفته در ماه عسل

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی در چهارمین روز ماه رمضان همزمان با 9 خرداد 96 ساعت 19 روی آنتن شبکه سه سیما رفت. احسان علیخانیدر چهارمین روز اجرایش در ماه عسل میزبان زوجی بود که روایتی از زندگی شان را در ماه عسل تعریف کردند.

از ماجرای عشق آتشین تا طلاق یک زوج در ماه عسل

احسان علیخانی در روز سوم ماه عسل میزبان علی ، مردی بود که قربانی طلاق پدر و مادرش بود و به دلیل لطمه ای که از اینن موضوع خورده بود موسسه ای را به همین منظور راه اندازی کرده بود . در بخشی از آن برنامه کودکی به نام پارسا که از اعضای موسسه راه اندازی شده توسط علی 33 ساله و فرزند طلاق بود نمایش داده شد که برای آشتی کردن پدر و مادرش با یکدیگر دعا می کرد.

برنامه ماه عسل در شب چهارم میزبان پدر و مادر این کودک بود که حدود 8 ماه بود از یکدیگر جدا شده بودند. در ابتدای برنامه مادر پارسا مهمان برنامه شد و روایتی از ماجرای آشنایی تا ازدواج و طلاقش را در برنامه تعریف کرد.

برنامه ماه عسل

نسترن و محمد مهمانان روز چهارم ماه عسل

نسترن مهمان برنامه ماه عسل درباره نحوه آشنایی با محمد همسر سابقش و پدر پارسا گفت :از طریق خواهر محمد با او آشنا شدم و این آشنایی به عشق و علاقه ای عمیق بین ما انجامید . وقتی ماجرا به گوش پدرم که یک فرد فرهنگی بود رسید با مخالفت شدید او مواجه شدم ، پدرم عیبی در محمد نمی دید اما میگفت ازدواج برای تو خیلی زود است ، تو باید درس بخوانی و بزرگ تر شوی . من در آن زمان 18 سال داشتم و محمد هم ، هم سن من بود. از سویی دیگر محمد سربازی نرفته بود و کار و پولی هم نداشت. خلاصه ماجرا اینکه برای راضی کردن پدرم تصمیم به فرار گرفتیم ، به خانه خواهر محمد رفتیم . پدرم زنگ زد و گفت که برگردم تا رضایت بدهد. برگشتم و پدر با وجود اینکه رضایت قلبی نداشت مرا به عقد محمد درآورد . ما در طبقه بالای منزل پدرم سه سال زندگی کردیم و کمک هایی از خانواده محمد و خانواده خودم برای اداره زندگی دریافت میکردیم.

زندگی تا جایی خوب پیش میرفت تا اینکه غرور بر من غالب شد و دائم منت خانه پدرم را بر سرش میگذاشتم و محمد بارها به من خیانت کرد و باعث شد همه غرور من شکسته شود.

برنامه ماه عسل

پارسا پسر نسترن و محمد در ماه عسل

در ادامه برنامه ماه عسل احسان علیخانی از محمد برای حضور در برنامه دعوت کرد و پیش از این که محمد صحبت های خود را بیان کند همسر سابقش به این نکته اشاره کرد که پس از به دنیا آمدن پارسا روند خیانت های محمد بیشتر و بیشتر شد.
محمد در ماه عسل امشب ضمن پذیرفتن کارهای اشتباهی که در زندگی خود انجام داده بود ، تلاش کرد همسر سابقش را به ادامه زندگی راضی کند اما نسترن گفت باید بخاطر خودمان به ادامه این زندگی بیشتر فکر کنیم ، من و محمد دیگر آن آدم های سابق نیستیم و عاقل تر شده ایم و باید عاقلانه تر تصمیم بگیریم.

مهمان روز چهارم برنامه ماه عسل چه کسی بود؟ + عکس

مهمان روز چهارم برنامه ماه عسل چه کسی بود؟ + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 36
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 36 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف