نمناک اخبارسیاست مهم ترین جمله رهبر انقلاب در سال 93
رهبر انقلاب ، آیت الله خامنه ای
«ملت، عاشق مبارزه ى با صهیونیستها است.» این جمله حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان مهمترین و به یادماندنی ترین جمله رهبر انقلاب اسلامی در سال 93 از نگاه مردم انتخاب شد.
تاریخ انتشار : 27 اسفند 1393
بازدید : 3,254 نفر

در نظرسنجی ای که از هفدهم تا بیست و ششم اسفندماه توسط پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR با موضوع مهم ترین جمله سال رهبر انقلاب از دید کاربران برگزار شد، مردم، جملات گوناگونی را انتخاب کردند.
مجموع حدود پنج هزار پیامک و چهار هزار و 500 نظر دریافت شده نشان می دهد که سه جمله پرتکرار زیر در میان پاسخ ها، مهم ترین جملات رهبر انقلاب از نظر کاربران در سال 93 هستند:

پیام خامنه ای


سومین جمله برتر به انتخاب مخاطبان، جمله ای از بیانات رهبر انقلاب در اولین روز سال 1393 در حرم مطهر رضوی بود:«چشممان به دست دشمن نباشد که کی این تحریم را برمی دارد، کی فلان نقطه را موافقت می کند؛ به درک! نگاه کنیم ببینیم خودمان چه کار می توانیم بکنیم.»
دومین جمله منتخب مخاطبان، واکنش رهبر انقلاب به گره زدن «مسئله امنیت اسرائیل» به مذاکرات هسته ای توسط یکی از طرف های مذاکره بود:«امنیت اسرائیل تأمین نخواهد شد؛ چه توافق هسته ای بشود و چه نشود.»

و اما مهم ترین جمله سال 93 از نظر مردم:
رهبر انقلاب در دیدار شرکت کنندگان در «کنگره جهانی جریان های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام» ضمن اینکه یکی از وظایف علمای جهان اسلام را اهتمام به قضیه فلسطین خواندند، دولت و ملت ایران را در مسئله دفاع از فلسطین هم زبان دانستند و گفتند:«گاهی بعضی از جوان های ما که مراجعه می کنند و جوابی نمی شنوند، به من نامه می نویسند و التماس می کنند که اجازه بدهید ما برویم در صفوف مقدم با رژیم صهیونیستی بجنگیم. ملت، عاشق مبارزه با صهیونیست ها است.»

مهم ترین جمله رهبر انقلاب در سال 93

مهم ترین جمله رهبر انقلاب در سال 93
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف