نمناک دنیای مدگوناگون به نظر مهناز افشار مد و استایل یعنی؟+ عکس
مهناز افشار ، عکس جدید مهناز افشار
مهناز افشار در میان بازیگران شیک و خوش لباس در پوشش حرفی برای گفتن دارد. لباس هایی که مهناز افشار انتخاب می کند استایلی است که تعریفش می کند.
بازدید : 12,806 نفر

تعریف مهناز افشار از استایل

مهناز افشار در مصاحبه ای کوتاه نظر خود را در مورد استایل و آنچه زا دید او یک سبک درست است بیان کرد.

نظر مهناز افشار در مورد مد و استایل


من معتقدم هر آدمی یک استایل شخصی بر اساس فرهنگی که در آن بزرگ شده، دارد... استایل یک نفر نه فقط در پوشش، بلکه در توجه به آثار هنری، در برخورد از سر هوشمندی، در موسیقی ای که گوش می دهد و در همه عادات تعریف می شود. چند وقت پیش موزه هنرهای معاصر بودم. دو خانم را دیدم که نوع پوشش و دیدشان نسبت به آثار هنری، صاحب سبک بود. نیامده بودند که همه آثار را نگاه کنند. من متوجه بودم مقابل تابلوهایی می ایستند که به سبکشان نزدیک است.

عکس مهناز افشار

تعریف مهناز افشار از استایل

بعد که اثر را می دیدم و با پوششان قیاس می کردم، می فهمیدم که چقدر هماهنگ است. در حال حاضر توجه به استایل شخصی فراگیر شده است.
در نوجوانی که خیلی به مد دقت می کردم. هر وقت لباسی مد می شد، اصلا فکر نمی کردم چون مد است، من باید آن را بپوشم. جست وجو می کردم. بعد آن چیزی را که مد می شد، با سلیقه خودم ترکیب می کردم. گاهی وقت ها هم خیلی بد می شد، اما عاشق نوآوری بودم. حالا با وجود اینترنت این فرصت را دارم که بدانم در همه جهان چه خبر است. به واسطه شغلم، استایل هنرمندان دنیا را پی گیری می کنم و بعد از دنبال کردن این عکس ها می فهمم چقدر راحت اند.
چقدر خودشان اند. این خیلی مهم است. چون در فرهنگ جامعه شان قضاوت نقشی ایفا نمی کند. قضاوت خصوصیت بی رحمی است. قضاوت با ندانستن فرق دارد. آدم برای ندانستن سوال می پرسد، اما قضاوت جای جواب نمی گذارد. متاسفانه قضاوت کردن در جامعه زیاد شده است. روزهایی هست که دلت می خواهد خود بی خیال و خون سردت باشی. اما از ترس قضاوت ها نمی توانی. هر چند بینش من این است که وقتی هنرمند بودن را انتخاب می کنی، خود واقعی ات هم باید روتوش داشته باشد. اگر نمی توانی، این شغل را انتخاب نکن. وقتی انتخاب کردی، مسئولیتش را هم باید بپذیری. نظم در پوشش برای استایل داشتن مهم است. یک هنرمند باید به نظم عمومی احترام بگذارد.

مهناز افشار ، به نظر مهناز افشار مد و استایل یعنی؟+ عکس

به نظر مهناز افشار مد و استایل یعنی؟+ عکس
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 27
برگرفته از ماهنامه استایل /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف