مهناز افشار در مرگ ماهی

مهناز افشار و بابک حمیدیان در پشت صحنه مرگ ماهی + عکس

تاریخ انتشار : 2 مهر 1393کد مطلب : 8572زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرگ ماهی به کارگردانی روح الله حجازی می باشد که مهناز افشار، بابک حمیدیان و ریما رامین فر در آن بازی می کنند. در ادامه عکسی جالب از هندوانه خوردن بابک حمیدیان و ریما رامین فر را مشاهده می کنید.

مرگِ ماهی چهارمین اثر سینمایی روح الله حجازی در مقام کارگردان است که آن را با فیلمنامه ای از خودش جلوی دوربین می برد.

بابک حمیدیان و ریما رامین فر بعد از مهناز افشار با پروژه مرگ ماهی قرارداد همکاری بستند. فیلمبرداری مرگ ماهی به کارگردانی سیدروح الله حجازی تا ماه آینده آغاز شده و این فیلم در جشنواره فیلم فجر به نمایش در خواهد آمد.

مرگ ماهی

بابک حمیدیان به عنوان بازیگر مرد سال 91 تئاتر ایران، سال گذشته بازی درخشانی در  فیلم «چ» ابراهیم حاتمی کیا و «رستاخیز» احمدرضا درویش داشته و سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از جشنواره فجر دریافت کرد.
ریما رامین فر نیز که در سریال 3 گانه پایتخت در نقش هما بسیار خوب ظاهر شده و در تئاتر نیز محبوبیت خاصی در میان هوادارانش بدست آورده است.
مهناز افشار پیش از پروژه «نهنگ عنبر» (سامان مقدم) قراردادش را با «مرگ ماهی» قطعی کرده بود را بازی می کند و بعد از ساخت لوکیشنهای مرگ ماهی در اطراف تهران همکاری خود را با این پروژه شروع خواهد کرد.
این فیلم که قرار است یکی از فیلم های پرستاره باشد هفت نقش دیگر برای بازی در کنار سه بازیگر نامبرده دارد و حجازی به عنوان نویسنده، تهیه کننده و کارگردان فیلم در حال مذاکره با چند بازیگر شاخص برای هفت نقش باقیمانده است.
 
مرگ ماهی
 
تدوین این فیلم توسط هایده صفی یاری و دخترش سپیده عبدالوهاب انجام خواهد شد. هایده صفی یاری با تدوین فیلم آژانس شیشه ای ، روبان قرمز ، چهارشنبه سوری و نارنجی پوش سیمرغ جشنواره فجر گرفت و برای جدایی نادر از سیمین هم جایزه انجمن منتقدان را به خود اختصاص داد.
سپیده عبدالوهاب نیز برای وقتی همه خوابیم و خون بازی سیمرغ بهترین تدوین را از جشنواره فجر گرفته است. حضور هومن بهمنش (مدیر فیلمبرداری)، سعید ملکان (طراح چهره پردازی)، کیوان مقدم (طراح صحنه و لباس)، وحید مقدسی (صدابردار) و امیرحسین قاسمی (طراحی و ترکیب صدا) نیز در پشت صحنه «مرگِ ماهی» قطعی شده است.
 
مرگ ماهی
حجازی تا کنون کارگردانی فیلمهای  زندگی مشترک آقای محمودی و بانو ، زندگی خصوصی آقا و خانم میمو  در میان ابرها بر عهده داشته است ولی به گفته خود  اگرچه سه فیلم قبلی اش را دوست دارد اما «مرگ ماهی» تنها فیلمی است که آرزوی ساختنش را تا کنون داشته است.

مهناز افشار و بابک حمیدیان در پشت صحنه مرگ ماهی + عکس

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : نمناک-/ف
نظرات
وبگردی