نمناک سرگرمیگوناگون مه گرفتگی عجیب و غریب و شوکه کننده در آمریکا + فیلم
مه گرفتگی ، مه گرفتگی عجیب
در ایالات متحده اتفاق نادری افتاد که مردم با دیدنش بسیار متعجب و شگفت زده شدند، در یکی از شهرهای ایالات متحده مه گرفتگی عجیبی رخ داد.

پدیده عجیب و شوکه کننده در ایالات متحده

مشاهده کردن پدیده های طبیعی و نادر و از جمله معجزه های بسیار باور نکردنی یکی از اتفاقاتی است که می تواند برای هر یک از ما انسان ها در عین شوکه کننده بودنشان،بسیار جالب باشند و به نحوی یک علاقه ذاتی به دیدن و یافتن این پدیده های نادر هستند.

برای مثال یکی از پدیده های طبیعی و نادر شفق های قطبی هستند که سالانه چند سری در تعداد اندکی از قسمت های مختلف کره زمین ایجاد می شوند و به همین دلیل توریست های بسیار زیادی علاقمند به این هستند که بتوانند به این اقسام نقاطی که پدیده شفق قزبی در آن ایجاد می شوند حاضر باشند واز دیدن آن لذت ببرند.

مه گرفتگی بزرگ

مه گرفتگی عجیب در ایالات متحده

اما با این وجود پدیده شفق قطبی تنها پدیده طبیعی و نادر نیست پدیده های دیگری نیز هستند که مشاهده کردن آنها نیاز به یک شانس بزرگ دارد.برای مثال در روز اخیر ویدیویی جالب از یکی از شهرهای ایالات متحده در صفحات مجازی منتشر شد که توانست باعث شوکه شدن تعداد زیادی از کاربران صفحات مجازی شود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته در طی اتفاقی کاملا طبیعی و البته بسیار نادر در یکی از شهرهای کوچک شرق ایالات متحده به نام "Anna"،منتشر شد که نشان دهنده اتفاقی عجیب و غریب و در عین حال بسیار نادر مه گرفتگی در آن می باشد.

به همین دلیل یکی از افرادی که در آنجا حضور داشت،در طی ویدیویی جالب این پدیده خارق العاده را با کاربران دیگر صفحات مجازی به اشتراک گذاشت و کاربران زیادی نسبت به این ویدیو واکنش های زیادی نشان دادند.

برخی از کاربران این پدیده جالب را اینگونه تشریح کرد که گویی زمستان زودتر از موعد خود بر روی کره زمین پدیدار شده است.

با این حال این منطقه که در شرق ایالات متحده واقع شده است،به گفته ساکنین این منطقه دارای آب و هوای بسیار خنک در تمام طول سال می باشد و به همین دلیل سالانه تعداد زیادی توریست را به این قسمت از ایالات متحده جذب می کند.

 

ویدیو پدیده نادر و طبیعی مه گرفتگی در ایالات متحده ؛

پدیده نادر و طبیعی مه گرفتگی در ایالات متحده! + فیلم

مه گرفتگی عجیب و غریب و شوکه کننده در آمریکا + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف