نمناک سرگرمیگوناگون تصادف وحشتناک موتورسوار مشهور + تصاویر
موتورسوار محبوب صفحات مجازی به نام آرتم بولدیرف روسی، روز گذشته در طی تصادفی هولناک با اتومبیل فیات، جان خود را از دست داد و در گذشت.

تصادف وحشتناک موتورسوار محبوب صفحات مجازی!

صفحات اجتماعی و مجازی امروزه نقش مهم و حائل اهمیتی در ساخت و گسترش فرهنگ ها و تمدن کشورهای مختلف به سایر کاربران در جهان می باشد که در میان این موارد، می توان به حضور برخی افراد اشاره نمود که تنها با یک حساب کاربری ساده و عادی در تلاش و تکاپو این هستند تا بتوانند هر چه بیشتر در این صفحات مجازی شناخته شوند!

با این حال این دسته از افراد شروع به انجام کارهای وحشتناک و کاملا عجیبی می کنند تا هر چه بیشتر در این صفحات مجازی دیده شوند و بتوانند با تبلیغات، کسب درآمد نمایند. به همین دلیل توصیه می شود کارهای خارق العاده و عجیبی که توسط این دسته از افراد انجام می شود را به هیچ وجه انجام ندهید.

برای مثال می توان به موتورسوار محبوب صفحات مجازی به نام " آرتم بولدیرف " اشاره نمود که روز گذشته در طی اتفاقی هولناک جان خود را از دست داد و توانست با حواشی و واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

آقای آرتم بولدیرف 34 ساله روسی، یکی از محبوب ترین افراد در صفحات مجازی می باشد که در زمینه موتورسواری بسیار شناخته شده است چرا که وی با پاهای خود موتورسواری می کرد و در حین موتورسواری شروع به ارسال پیام و استفاده از اسمارت فون خود می کرد که این کاملا برخلاف قوانین رانندگی است.

اما در نهایت روز گذشته این موتورسوار محبوب زمانیکه در حال استفاده از اسمارت فون خود در حین موتورسواری بود، ناگهان در طی تصادفی هولناک با اتومبیل فیات جان خود را از دست داد و در گذشت. از این رو این اتفاق توانست با حواشی و واکنش های متعددی روبرو شود که چرا وی می بایست چنین اقدام وحشتناکی انجام می داد.

تصادف وحشتناک موتورسوار محبوب صفحات مجازی! + تصاویر

تصادف وحشتناک موتورسوار مشهور + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف