نمناک ورزشفوتبال حسین هدایتی با این موتور سنگین به چالوس میرود؟ + عکس
حسین هدایتی ، حسین هدایتی پرسپولیس
تصویری از حسین هدایتی عابر بانک پرسپولیسی ها در کنار موتوری غول پیکر را در دفتر کارش مشاهده میکنید.
تاریخ انتشار : 26 مهر 1395

موتور غول پیکر در دفترکار حسین هدایتی

حسین هدایتی را همه می شناسند. سرمایه داری که پایش به فوتبال این کشور باز شد و حاشیه های فراوانی برای خود به وجود آورد . حسین هدایتی سرمایه دار و مدیر ورزشی است که شهرت وی بیشتر به جهت کمک های مالی کلان در اواخر دههٔ 1380 به تیم فوتبال پرسپولیس تهران و تأسیس باشگاه فوتبال استیل آذین تهران است که با هزینهٔ بسیار در لیگ برتر فوتبال ایران حضور یافته است.

عکس زیر مربوط به صفحه اجتماعی عباس پهلوان که در دفتر کار حسین هدایتی گرفته شده است و نشان می دهد که او این روزها خیلی به پولدار پرسپولیسی نزدیک شده است.

ظاهرا بعد از مذاکراتی که هدایتی با سروش رفیعی داشته، پهلوان با انتشار عکسی از این بازیکن با چند قلب سرخ، توافقات صورت گرفته را لو می دهد که همین موضوع سبب دلخوری هدایتی از وی می شود.

پهلوان با انتشار تصویر زیر ماجرا را اینگونه شرح می دهد:

«امروز به دستور حاج حسین هدایتی، فقط و فقط به دستور ایشون قرار شد دیگه مطلبی راجع به تیم محبوبم پرسپولیس بزرگ در صفحه اجتماعی ام منتشر نکنم....

حسین هدایتی

موتوری غول پیکر در دفتر کار حسین هدایتی

من هم اطاعت امر کردم و گفتم حالا که نمیتونم پست بزارم بیا و موتور روشن کنیم و دو تَرک یه چالوسی بریم ... گفت میام ولی امروز نه.

کلا دوسش دارم و حرفش برام حجته ... آرزوی قهرمانی برای پرسپولیس همیشه قهرمان.

حسین هدایتی با این موتور سنگین به چالوس میرود؟ + عکس

حسین هدایتی با این موتور سنگین به چالوس میرود؟ + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از خبرگزاری دانشجو / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف