نمناک سرگرمیدیدنی ها موتور سواری خنده دار دخترجوان با کمک نامزدش + فیلم
موتور سواری خنده دار ، تصادف موتور سوار زن
علاقه ی بسیار دختر جوان به موتور سواری نامزدش را مجبور به آموزش و همراهی او در این مسیر کرد و در نهایت امتحان استعداد دختر ویدئوی موتور سواری خنده دار را خلق کرد.

موتور سواری خنده دار دختر جوان بعد از آموزش های نامزدش

دختر جوان که علاقه بسیار به موتور سواری داشت بعد از مدتها آموزش های دقیق و حرفه ای نامزدش بالاخره تصمیم گرفت مسیری را تنها و بدون کمک نامزدش این کار را انجام دهد که مطمئنا نتیجه ی کارش دور از انتظارش بود درحالیکه پسرجوان فکر می کرده کمک بسیاری به نامزدش در این مورد داشته است ، وقتی می گوییم موتور سواری دختر جوان با کمک نامزدش در حقیقت کمک اصلی آموزش هایی بود که از قرار معلوم هیچ کاربردی در این راه نداشته.

موتور سواری خنده دار

موتور سواری خنده دار دختری که نامزدش مربی او بود

 پایان دور از انتظار موتور سواری خنده دار دختر جوان بدون کمک نامزدش

ویدئویی از موتور سواری دختر جوان در میان ویدئوهای خنده دار و جالب جزو پربازدیدترین ها قرار گرفته بود نه به این دلیل که توانایی خاص دختر جوان در این کار جالب توجه باشد بلکه موضوع چیز دیگری بود؛دختر جوان سوار موتور پرقدرت نامزدش به راه افتاد اما از همان ابتدای مسیر ناتوانی او در کنترل و متوقف کردن موتور مشخص شد تا اینکه بعد از چند متر با برخورد به خودروی پارک شد خودش متوقف شد.

نامزد دختر جوان نگران و شاید هم با ترس به سرعت خود را به او می رساند در حالیکه صدای ناله های دختر جوان به دلیل مصدومیت احتمالا شدیدش شنیده می شود.

 ویدئوی خنده دار از عاقبت موتور سواری دختر جوان 

موتور سواری خنده دار دخترجوان با کمک نامزدش + فیلم

موتور سواری خنده دار دخترجوان با کمک نامزدش + فیلم
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 12
منبع : بخش وبگردی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف