موجودات
بدن انسان در هنگام خواب میزبان موجودات بسیار ریزی است که با دیدن آن در بیداری ترس ما را فراگرفته و شوکه میشویم!

موجودات شوکه کننده بدن در هنگام خواب

انسان ها در هنگام خواب از سطح هوشیاری پایین تری برخوردار هستند که این نعمتی است از سوی خداوند تا انسان بتواند در خواب به آرامش دست یابد. اما بدن در هنگام خواب میزبان موجودات ریزی است که اگر هوشیار بودید با دیدن آن حتما شوکه میشدید.

موجودات بسیار کوچکی در بدن انسان وجود دارند که با وجود اندازه بسیار ریز حدود 1.3میلی متر در قسمت های مختلف بدن همچون م‍ژه ها، منافذ پوستی، ریشه مو و ناخن ها زندگی می کنند.
بدن انسان میزبان موجوداتی که با دیدن آن شوکه میشوید !
 
تحقیقی بر روی جامعه آماری وسیع نشان داد که این موجودات بسیار ریز و بی ضرر در بدن 90 درصد از شرکت کنندگان وجود دارد. علت وجود آن ها اختلال در عملکرد سیستم ایمنی، غدد چربی و تغییر کیفیت پوست است.
 
گفتنی است؛ عمر این موجودات تنها چند روز است و به علت حساسیت به نور تنها هنگام شب بیرون می آیند. آن ها در هر ساعت تنها یک سانتی متر حرکت می کنند و گاهی سبب ایجاد التهاب پوستی در افراد نیز می شوند. 

موجودات ریزی که در خواب روی بدن ما هستند! + عکس

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی