موجودات شیطانی
زن اهل سیدنی که کیسه های پر از عنکبوت را مشاهده کرده بود اما در خیال خودش فکر میکرد آن ها موجودات شیطانی هستند.

زنی که کیسه های پر از عنکبوت را با موجود شیطانی اشتباه گرفت

مادر جوانی وقتی دید که غلاف هایی از درختی در باغچه پشتی همسایه اش آویزان است, آن را با یک صحنه از فیلم های علمی_ تخیلی اشتباه گرفته است. این زن یک پست در یک گروه فیس بوکی منتشر کرد و خواستار کمک برای شناسایی کیسه های بزرگ شد, زیرا نگران بود که آن ها " شیطانی " باشند و وقتی پاسخ ها را خواند, بیرون رفت و متوجه شد که کیسه های بزرگ پر از عنکبوت هستند و هر کدام تقریبا حاوی 600 عنکبوتند.

این زن نوشت:" اول من هیچ ایده ای از آن کیسه ها نداشتم (خوب, نمی دانستم), آیا همه می داند که این چیزهایی که آویزان است ممکن است از چه چیزی تشکیل شده باشند؟"

او همچنین یک سری عکس از این کیسه های ناشناخته را ارسال کرد تا به فهماندن منظورش کمک کند ؛ طبق گفته این زن اهل سیدنی, در اطراف آن ها تار عنکبوت وجود داشت.

او گفت:" فکر می کردم که این اتفاق شومی است؛ آنها روی درخت و کنار ترامپلاین آویزان شدند, و این کمی نگران کننده بود چرا که بسیار شبیه موجودات شیطانی بودند که در یکی از فیلم های مشهور دیده بودم.

موجودات شیطانی!

ماجرای کیسه های پر از عنکبوت

کاربران فیس بوک برای کمک به شناسایی آنها فوری آمدند و توضیح دادند که مربوط به عنکبوت های "بولاس" یا عنکبوت های با شکوه هستند. یکی از خانم ها گفت که این گونه عنکبوت ها خیلی باحال هستند وقتی تخم هایشان باز می شوند, عنکبوت های بچه با چترنجات پایین می روند با این حال, این مادر نگران اصلاً آنها را دوست نداشت. خدای من, می توانم ببینم که این عنکبوت ها روی هوا تا زمین پرواز می کنند!

طبق گفته انجمن گیاهان استرالیا, عنکبوت ها با شکوه " تهدیدی برای انسان نیستند ؛ آن ها همچنین توضیح داند که کیسه های تخم دوکی شکل " در طول چندین شب ساخته می شوند و حاوی حدود 600 تخم می باشند . هفت کیسه می تواند به هر شاخه متصل شود و بچه عنکبوت ها در اواخر زمستان و اوایل بهار از کیسه های تخم بیرون می آیند و توسط باد منتقل می شوند.

کیسه های پر از عنکبوت

 اشتباه گرفتن کیسه های عنکبوت با موجود شیطانی 

اما همه اعضای گروه فیس بوک که در مورد این تصاویری که در بخش سرگرمی نمناک مشاهده می کنید اظهار نظر کردند طرفدار کیسه های عنکبوت یا روش فرارشان نبودند مثل :

یک زن پرسید:"میلیون ها عنکبوت کوچک... وای خدایا، آیا ممکن است دوباره آن خانه ها را بردارند؟"

خانم دیگری به این مادر هشدار داد که " کشور را ترک کند … و پشت سرش را هم نگاه نکن ".

 

موجودات شیطانی که عنکبوت از آب در آمد !

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
نظرات
وبگردی