نمناک سرگرمیدیدنی ها مردی که توسط موجودات فضایی دزدیده شد! + عکس
موجودات فضایی ، عکس مردی که موجودات فضایی را دیده است
مردی در مصاحبه با " اسکپرس" ادعا کرده که با موجودات فضایی ارتباط داشته است تا حدی که او را ربوده و با بدنی زخمی بازگردانده اند.
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1396

مردی که بارها توسط موجودات فضایی ربوده شده است!

ادعایی عجیب ، مردی که توسط موجودات فضایی گروگان گرفته شده بود! در حالیکه هنوز نظریه موجودات فضایی درحاله ای از ابهام به سر می برد مردی ادعا می کند که توسط این فرازمینی ها ربوده و زخمی شده است

" استان رومانک" 53 ساله ادعا می کند که توسط موجودات فرازمینی ربوده شده و بعد در حالیکه که روی بدنش زخم های عمیقی ایجاد شده بود باز گردانده شده است.

موجودات فضایی

عکس مردی که ادعا می کند موجودات فضایی بارها او را ربوده اند

آقای "رومانک" در مصاحبه ای که با اکسپرس داشته در کمال ناباوری ادعا می کند که این اولین بار نبوده که موجودات فرازمینی او را ربوده اند اما دفعات قبلی تمام اتفاقات به محض رسیدن به زمین از ذهنش پاک می شده است ولی این بار زخم هایی که روی بدنش باقی مانده او را برای به یاد اوردن این واقعه یاری کرده است.

خوب به یاد می اورم زمانی را که مرا از آسمان به سمت زمین آوردند و درست بالای ماشینم رها کردند. 

رومانک در ادامه گفت :ماجرای برقراری ارتباط من با موجودات فضایی از زمانی شروع شد که جعبه ای با ابزار برقراری ارتباط با ارواح را باز کردم.

مردی که توسط موجودات فضایی دزدیده شد! + عکس

مردی که توسط موجودات فضایی دزدیده شد! + عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 35
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 27 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف