نمناک سرگرمیدیدنی ها موجودات فضایی هم برای تماشای جام جهانی آمدند + فیلم
موجودات فضایی ، موجودات فضایی در آسمان روسیه
در روز گذشته شی عجیب و غریب در آسمان کشور روسیه مشاهده شده که شباهت بسیاری به موجودات فضایی دارد.

موجودات فضایی در آسمان روسیه

در ساعت 00:46 دقیقه روز 17 ژوئن ،در آسمان مسکو شی ایی عجیب و غریب باعث شوکه شدن اهالی این شهر شد.بعد از مشاهده این شی نورانی و در عین حال عجیب و غریب در آسمان و پس از آن در صفحات مجازی و انتشار بیش از حد، کاربران با شوخ طبعی از آن تعریف کردند و می گفتند :"موجودات فضایی هم به مسابقات جام جهانی علاقه دارند".

یک زن روسی نیز بعد از مشاهده این شی نورانی در آسمان مسکو این چنین گفت:"این شی عجیب غریب چه چیزی بود؟تا به حال چنین چیزی ندیده ام!
یکی از کاربران صفحات مجازی نیز در طی یک پست این گونه گفت:"آیا این یک موشک است یا یک شهاب سنگ یا یک یوفو(UFO)؟!با من صحبت کنید،نگران هستم".
 
شی عجیب غریب

موجود فضایی در آسمان کشور روسیه

به گفته مقامات فضایی روسیه این ویدئو که در صفحات مجازی به شدت بازدید داشته است، توضیح دیگری ندارد و این نور که در آسمان ظاهر شده است ،همزمان با پرتاب کاوشگر فضایی به فضا در روسیه بود و همچنین در ادامه طبق گفته مقامات نظامی روسیه این کاوشگر ،پرتابی موفقیت آمیز داشته و به درستی در مدار زمین قرار گرفته است.
همانگونه که در ویدئو مشاهده میکنید نور این شی ، همانند عروس دریایی در آسمان ظاهر شد و مدت کوتاه بعد از آسمان ناپدید می شود.

ویدئو مشاهده شی نورانی در آسمان :

دیده شدن فضاپیما موجودات فضایی در آسمان روسیه + فیلم

موجودات فضایی هم برای تماشای جام جهانی آمدند + فیلم
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 18
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 17 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف