نمناک سرگرمیگوناگون موجود عجیب دریایی که شبیه هیچ چیز نیست + تصاویر
موجود دریایی ، عکس هیولای دریای
موجود دریایی که کاربران فضای مجازی آن را هیولای مرموز دریایی نامیده اند به دلیل شکل ظاهری عجیبش تبدیل به چالش جدید شبکه های اجتماعی در آمریکا شده است.

کشف موجودی عجیب و ناشناخته دریایی!

آب موجود دریایی عجیب و غریب را به ساحل "لئو کارلو" در کالیفرنیای آمریکا آورد ، موجودی که در یک جمله شبیه هیچ حیوان دیگری نیست.

Mystery sea monster baffles the internet after the bizarre-looking creature is found rotting on shore

موجود دریایی

تصویر موجود دریایی عجیب و غریب دیده شده در سواحل کالیفرنیا

انتشار تصاویر این هویلای دریایی تبدیل به چالشی در فضای مجازی شد که تحت عنوان "کسی می داند این موجود چیست" دست به دست می چرخید . جالب است که هنوز هیچ کارشناس و جانورشناسی در این مورد اظهار نظر نکرده است . مردی که هنگام قدم زدن در ساحل متوجه این موجود عجیب و نانشاخته شده است در توضیح شکل ظاهری آن می نویسد:این موجود هیچ عضو واضح و مشخصی مثل چشم و دهان روی قسمتی که به نظر می رسد سرش باشد ندارد ، تنها چیزی که توجه مرا بیشتر از همه به خود جلب کرد 2 توده ی گردی بود که در انتهای بدنش قرار داشت.

موجود دریایی

چالش در فضای مجازی برای شناخت این موجود دریایی عجیب

کاربران نظرات مختلفی در مورد این موجود داشته اند ، برخی ان را شبیه حلزون و یا نوعی ماهی تشخیص داده اند ولی در نهایت هنوز مشخص نیست که این موجود کشف شده در ساحل چه نوع حیوانی است.

موجود عجیب دریایی که شبیه هیچ چیز نیست + تصاویر

موجود عجیب دریایی که شبیه هیچ چیز نیست + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 18
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف