نمناک سرگرمیگوناگون کشف موجود عجیب بدون پا در حیاط خانه + عکس
موجود عجیب ، موجودات عجیب
یک موجود عجیب و بیگانه که هیچ شباهتی به دیگر موجودات زمینی ندارد به صورت مرده در حیاط منزل مسکونی کشف شده و موجب نگرانی مردم شد.

کشف موجود عجیب و غریب در کالیفرنیا

دیدن موجودات فضایی در انیمیشن ها و فیلم های تخیلی همیشه باعث کنکاوی بینندگان ی شود.ظاهر عجیب و متفاوت آنها که نمونه زمینی ندارند فقط در برنامه ها موجب تفریح و سرگرمی بینندگان می شود.اگر این موجودات را از نزدیک ببینید چه عکس العملی نشان می دهید؟

بر اساس عکس منتشر شده در خبرگزاری ها موجود صورتی رنگ و لزج که در ظاهر شبیه یک قورباغه بدون دست با سر باد کرده است بی مانند به موجودات تخیلی که از آنان در فیلم های فضایی به عنوان "بیگانه" یاد می شود نیست ،موجب نگرانی ساکنین ای منطقه مسکونی در کالیفرنیا شد.

جیانا پپانیز 27 ساله باانتشار تصاویر این موجود عجیب در شبکه های اجتماعی منجر به سر و صدای زیادی شد و برخی از کاربران اینترنتی خبر از جنگی فضایی دادند.

به هر حال محققین با انتقال این موجود مرده به آزمایشگاههای پیشرفته تحقیقات خود را برای دست یافتن به جزییات بیشتر آغازکردند.


کشف موجود عجیب و غریب

کشف موجود عجیب و غریب

کشف موجود عجیب بدون پا در حیاط خانه + عکس

کشف موجود عجیب بدون پا در حیاط خانه + عکس
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 34
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 25 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف