نمناک سرگرمیگوناگون حیوان عجیب و غریب که دانشمندان را شوکه کرد + عکس
اخیرا ماهی عجیب و غریب در ساحل " Sands Beach " کالیفرنیا پیدا شد که توانست منجر به شوکه شدن دانشمندان این منطقه گردد.

حیوانی که باعث شوکه شدن دانشمندان شد!

دریاها و اقیانوس ها یکی از گسترده ترین و پرعمق ترین نقاط کره زمین می باشند که این نقاط متعلق به موجودات آبزی می باشد که شاید تاکنون با این میزان پیشرفت علم و تکنولوژی باز هم بیشتر این موجودات ناشناخته باشند و با دیدن آنها شوکه شویم.

به همین دلیل هر از چند گاهی تعداد ماهی کوچک و عظیم الجثه در کنار خشکی ها و یا در اعماق دریاها کشف می شوند که نه تنها افراد عادی را می تواند شوکه کند،

بلکه می تواند منجبر به شوکه شدن دانشمندان و محققان در این زمینه نیز شوند. برای مثال اخیرا ماهی عجیب و غریبی در کنار ساحل " Sands Beach " واقع در منطقه " Santa Barbara County " کالیفرنیا کشف شد که توانست با بازدید و حواشی متفاوتی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

تصاویری که مشاهده می کنید متعلق به یک ماهی عظیم الجثه و غولپیکر با آناتومی بسیار خاصی می باشد که تاکنون شاید تصویری از آن را مشاهده نکرده باشید.

با این وجود نام این ماهی غولپیکر " hoodwinker " می باشد که گاها وزن آنها می تواند تا دو تن نیز برسد که طبق گزارشات انجام شده تاکنون این اولین باری است که چنین ماهی عظیم الجثه ای در این منطقه از کالیفرنیا دیده می شود و طبق گفته ها این نوع موجودات آبزی در اطراف استرالیا بیشتر زندگی می کنند.

عکس های جالب از حیوان عجیب و غریب دریایی

حیوان عجیب و غریب که دانشمندان را شوکه کرد + عکس
:
امتیاز : 0 تعداد رای : 1
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 0 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف