نمناک سرگرمیدیدنی ها این موجود عجیب دریا پرنده است یا ماهی ؟ + فیلم
موجود عجیب دریا ، فیلم زنبق دریایی
غواص حرفه ای در حال حرکت میان آبهای تایلند به موجود عجیب دریایی برخورد ، موجودی که واقعیت او برای غواص غیرقابل تشخیص بود .

موجود عجیب دریایی ماهی است یا پرنده؟

دنیای پر رمز و راز زیر آب محل زندگی موجوداتی است که هنوز هیچ انسانی آنها را ندیده و نمیشناسد ، موجوداتی شگفت انگیز که گاهی نمی توان تشخیص داد چه نوع حیوانی هستند مثل موجودی که ویدئوی آن را در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده خواهید کرد.

Is it a bird or is it a fish? Rare moment diver captures a bizarre feature star swimming in the sea

موجود عجیب دریا

دیده شدن موجودی عجیب در دریا و آبهای سواحل بالی تایلند

زنبق دریایی موجودی عجیب الخلقه در دریا

غواص "الس ون دان " در حال حرکت در عمق آبهای تایلند بود که ناگهان متوجه چیز عجیب شد ، دسته ای پر شروع به حرکت کردند یا بهتر است بگوییم موجودی شبیه پرنده مثل ماهی شروع به حرکت کرد . این موجود زیبا که گونه ای از "کریونیدها " تلقی می شود در آبهای سواحل "بالی" دیده شده است که توجه کارشناسان و علاقه مندان به دنیای زیر آب به خود جلب کرده است.

غواص جوان در حین شنا در سواحل بالی در تایلند و در حین فیلمبرداری از زیر دریا موفق به تصویر برداری از ستاره دریایی عجیبی شد که در حال شنا کردن بود.این موجود که در کنار صخره های مرجانی دیده شده و پیشتر در متون قدیمی هم از آن نام برده شده زنبق دریایی نام دارد و نیمه پرنده و نیمه ماهی از خانواده ستاره و جوجه تیغی دریایی است.این موجودات اغلب به صخره های سنگی و تکه سنگ های درون آب میچسبند و هرغواصی موفق به دیدن حرکت آنها نمی شود.

 زنبق دریایی است که آن را با نام اصلی "Feather Star" می شناسند جانوری است با ستاره دریایی و خیار دریایی در یک خانواده قرار می گیرد. 

موجود عجیب دریا

مشخصات زنبق دریایی موجود عجیب دریا

زنبق دریایی بر خلاف دیگر خارپوستان، تا زمانی که هنوز به اندازه کافی رشد نکرده است، توسط اندام ساقه مانندی به کف اقیانوس می چسبد و درست مثل یک گل می شود و به همین دلیل به او نام زنبق دریایی را اختصاص داده اند. هنگامی که این جانور به اندازه کافی بالغ می شود، جسم ساقه مانند را از خود جدا کرده و در دریا شناور می شود.زنبق دریایی از اندام های ریزی که سرتاسر بدن او را پوشانده برای سهولت در یافتن غذا کمک می گیرد و این اندام ها به جانور کمک می کنند تا موجودات ریزی همچون پلانکتون ها را به راحتی شکار کرده و بخورد.

ویدئوی زنبق دریایی موجود عجیب در آبهای سواحل بالی 

حقایق جالب در مورد زنبق دریایی

این موجود عجیب دریا پرنده است یا ماهی ؟ + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن - ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف